Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gáz ha aktívként alacsony vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha aktívként alacsony vagyok?

Figyelt kérdés

Röviden annyi, hogy 22 éves meleg fullaktív srác vagyok, kevés tapasztalattal és egy kicsit alacsony a koromsztályomhoz képesz (173 cm). Megmondom őszíntén egy kicsit zavar, előfordult a minap hogy egy nagyon helyes és kedves sráccal beszélgettem pár napig (ő 183), üzenetcserénél mondta, hogy nem szereti ha sokkal magasabb egy srácnál de én még beleférek, hát randi után kiderült, hogy nem fértem :D


Mással is előfordult hasonló? Passzív beállítottságúakat, ez tényleg ennyire zavarja? Nem ez volt az első alkalom, hogy megkérdezték tőlem.



2021. máj. 5. 13:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is 173 körül vagyok, engem nem zavar hogy alacsony vagyok


23F,UNI

2021. máj. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne gond.
2021. máj. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönne
2021. máj. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem sosem érdekelet a magasság. Én inkább meglepődni szoktam, hogy ez alapján elutasítanak valakit. :D Nekem ez vicc. Bár ízlések és pofonok.
2021. máj. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kőbe vésve de igen van akit zavar ha alacsonyabb az aktív.

Én meg arra gerjedek ha magasabb nálam a passzív 185cm vagyok így nekem se könyű de találtam és szereti hogy kisebb vagyok nála.

2021. máj. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Passzívként számomra egyáltalán nem számít, hogy mekkora a partnerem (sőt, tetszene is, ha kisebb lenne nálam.

190 vagyok, felőlem akár 160 is lehet az aktív.

2021. máj. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
nem
2021. máj. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is alacsony vagyok :D
2021. máj. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, bár lehet hogy azok akik már eleve a magasságom miatt szelektálnak ki, vissza se írnak nemhogy eljönnének randizni. Furcsállom mert teljesen jól ki jöttünk a chatben, és imponált neki, hogy nem vagyok azért teljesen életképtelen. Bar lehet másmiatt nem voltam szimpi neki és csak erre fogta


Na mindegy ízlések és pofonok

2021. máj. 6. 12:45
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van alacsony (170 körül lehet) aktív ismerősöm, rengeteg partnere volt már. Igaz, ő nagyon jóképű.
2021. máj. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!