Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Első anál tapasztalatok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első anál tapasztalatok?

Figyelt kérdés
23 éves passzív fiú vagyok, egy ideje beszélgetek egy nálam párévvel idősebb pasival, találkoztunk is már, aztán holnap megtörténik az első együttlétünk (nekem teljesen első), viszont kicsit tartok tőle, mert nagyon nagy a mérete. Milyen tippeket adnátok? Mire számítsak? Saját emlékek?

2021. máj. 6. 08:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%

Rengeteg ilyen kérdés van előzményekben sok választ tudsz olvasni, többet amit itt fognak válaszolni.

Nyugodtan beszéld meg a sráccal, is.

Hogy nagy nem gond, viszont ha vastag, abban elsőre nem sok élménnyel kecsegtet a töbségnél.

2021. máj. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Nekem rossz volt. 15 voltam. A srác 16. Nem sikositott és benyomta egybe. Azt hittem normális ez hogy fáj. Fél éven át ment ez. Aztán mikor mással voltam jöttem rá hogy nem oé
2021. máj. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
Ideje beszerezned aranyérkenocsot
2021. máj. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Türelem, sok síkosító, óvatos, fokozatos tágítás!
2021. máj. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Bizony, 15s jól irod😊
2021. máj. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocs 4es akartam írni
2021. máj. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 20 évesen volt az első anál egy tapasztalt, eleg vastag farkú férfival. Nagyon figyelmes, óvatos volt, nem fájt, csak feszített amikor betette. Biztos az is segített, hogy előtte már többször is dildóztam. Illetve jol kinyalt és az segített ellazulni és finoman tágított egy, kettő és három ujjal amire nagyon sok sikositót tett.

A második alakalom azért már sokkal kellemesebb volt, mint az első. :)

2021. máj. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszéld meg vele is. Ne tarts tőle, bántani csaknem fog. Elégítsd ki! Érezzétek jól magatokat szerintem, ne tarts semmitől! :) (Esetleg be is számolhatnál majd nekünk kommentbe, hogy hogy sikerült. 🙃)
2021. máj. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na sziasztok, azoknak írok akiket érdekel hogy volt mi volt. Teljesen rendben volt minden, nagyon figyelmes volt és profi szóval élveztük nagyon :)
2021. máj. 8. 22:28
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Köszi a beszámolót! Csak a passzív oldalt próbáltad ki?
2021. máj. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!