Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez kelendő? Vannak vajon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kelendő? Vannak vajon olyan biszex, vagy meleg srácok, akiknek ez így egyben vonzó lehet?

Figyelt kérdés

egyszerre vagyok

férfi

romantikus királyfi

szemérmes "szűzlány"

rosszalkodni vágyó fétises kan

de csak komoly kapcsolatban

egészségesen élő rövidgatyás hobbisportoló

csendes, öltönyös értelmiségi

természetkedvelő természetbarát

otthonülő városi ember

gondolkodó, mély érzésű, végletekig hűséges lélek

de néha farokverő ösztönlény


Mindez megfér bennem, mindez én vagyok... Komplex, bonyolult, mégis tök egyszerű. Ember.



2021. máj. 9. 23:43
A kérdező szavazást indított:
Igen, vannak.
Nem, nincsenek.
37 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
A legkevesebb rossz szándékkal, hogy lehetsz egyszerre férfi és nő?
2021. máj. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%
Nem jönnél be, mert ez olyan mintha valami 14 éves csaj tette volna ki Twitter bioba, vagy Tinderre kínjában :D
2021. máj. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%
Aki ilyen, az lehet vonzó, de aki ezt így előadja... az elég gáz.
2021. máj. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

#1

úgy, hogy olyan, mintha két komplett személyiség élne bennem párhuzamosan (de nem vagyok tudathasadásos, vagy pszichésen beteg)

egy nemileg éretlen heteroszexuális kamasz srác, aki a többi férfihoz haverként, barátként tud viszonyulni, és maximum példaképet lát, és egy nemileg érett heteroszexuális nő, aki viszont a férfiakhoz vonzódik. Ilyen kettős viszonyulással élem meg a férfiakhoz a viszonyomat, és a szerepemet egy velük való kapcsolatban.


#2, bocs, hogy a több word-oldalas, részletes társkeresős bemutatkozómat nem linkeltem be ide. Azzal meg az a baja sokaknak, hogy nincs idejük ennyit olvasni... (mondjuk ez érdekes, anélkül ismerkedni, hogy szándékomban állna időt szakítani a másik alapos megismerésére, de biztos le vagyok maradva egy körrel.)

2021. máj. 10. 00:30
 5/27 A kérdező kommentje:

#3 hogy kellene előadni?

szándékosan igyekeztem a legkifejezőbb és néha egymáshoz képest legszélsőségesebb fogalmakat egymás mellé állítani, finomítás nélkül, mert éppen ez a lényeg, hogy ennyire sokféle vagyok egyszerre.

2021. máj. 10. 00:33
 6/27 anonim ***** válasza:
85%

Az a fura, hogy az építkezés arra utalna, hogy itt ellentétpárok vannak, de olykor nem igazán látom ezt teljesülni. Pl.:


"egészségesen élő rövidgatyás hobbisportoló


csendes, öltönyös értelmiségi"


AKi csendes és értelmiségi az nem lehet egészséges? Vagy aki hobbisportoló nem lehet értelmiségi? Nem értem. Ha szerinted ezek egymást kizáró fogalmak akkor nem hiszem, hogy különösebben komplex lenne a látásmódod.

Az itt felsorolt dolgok tökéletesen megférnek egymás mellett. Senki nem ilyen vagy olyan, a legtöbb emberben ezek az attribútumok mind-mind elkeverve, de különböző arányokban jelennek meg. Abban semmi különleges, vagy ellentmondásos nincs, hogy egy szép fényes napon szívesen kimész az erdőbe, míg az esős, hideg napokon, vagy amikor csak szimplán lusta vagy, otthon maradsz és olvasol, vagy kockulsz. Ha azt mondanád, hogy egyszerre vagy kommunista és náci, vagy keresztény és ateista azon már jobban meglepődtem volna.

2021. máj. 10. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy kelendő-e nem tudom.

Viszont nagyon hasonlónak érzem magam az általad leírtakkal. Voltak partnereim, szóval van egy-két férfi, srác akinek ez bejön.

Mára a végletekig hűséges már elveszett belőlem, azt hiszem ez a legnagyobb különbség köztünk.

De érdemes keresgélned, fogsz találni olyat, aki ilyennek szeret, így fogad el!

31F

2021. máj. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

#6

Persze, igazad van, nem ütik feltétlenül egymást.

De hogy az öltönyös pasikra bukik valaki, vagy a sportosakra? - Ilyen értelemben sokszor ellentétpárként tűnik fel a két lehetőség, mint különböző preferenciák.

Ugyanez van a kirándulós és az otthonülős ember esetében is - általában valakire vagy inkább ez, vagy inkább az jellemző jobban, egyiket emeli ki, ha ír egy bemutatkozót. Én nem tudnám egyiket sem kiemelni. Van, hogy jó időben is benn van kedvem kushadni, és van, hogy tele vagyok tesztoszteronnal, kalandvággyal, és lucsokban és esőben is mennék akár túrázni egyet, hogy bebizonyítsam magamnak, a jég hátán is képes lennék megélni, ha kell.


Kommunista és náci nem vagyok, és ateista sem, viszont az tény, hogy egyszerre vagyok konzervatív és liberális szemléletű, és több vallást is egyformán magaménak vallok, miközben mindegyiknek látom a hiányosságait is.


#7, ha gondolod, írj rám, én 32 vagyok, Bp-ről.

2021. máj. 10. 09:00
 9/27 A kérdező kommentje:
amúgy, ha nyíltan megmondod, hogy félrelépsz, az engem egyetlen percig sem zavar, amíg a szemembe mondod, és nem hazudsz. Én magam végletekig monogám vagyok, mert erre van belső igényem, de nem várom el, mert a férfiak többsége úgysem lenne képes rá. Elég, ha őszinték.
2021. máj. 10. 09:06
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes de nagyon rokonszenves bemutatkozás.a végén csattanóval. "Ember".én az olyan pasikat szeretem akiből néha előbújik a rosszfiú is.(nem szexuális dologra gondolok)mit jelent az egészségesen élő?
2021. máj. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!