Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, szerintetek milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek milyen lányok azok, akik könnyebben tudnak párkapcsolatot összehozni? (Kategória! )

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen egy "kelendő" lány/nő külsőleg és belsőleg a "leszbikus berkekben"?

2019. ápr. 13. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
98%

A bátrak! Az elegánsan és intelligensen bátrak

Számomra az, akiben látszik egy bizonyos alázat minden iránt és árad egyfajta melegség is. A ridegebb, kivagyok-mivagyok, szétsminkelt, négy centi műköröm és annyi rúzs, amiből egy könyvet meg lehetne írni típusúak kiváltképp taszítanak!

Szokták mondani: nem az számít hogy néz ki, ha a személyisége csúnya, ő maga is csúnya. Ez nagyon konkrétan rátapint a lényegre!

2019. ápr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Mindegy mennyire vagy kedves,odaadó,mennyire komolyak a szándékaid,és pláne mindegy,hogy mennyire nézel ki jól!Hidd el,tapasztalat... Szerencse kérdése ez is,mint olyan sokminden az életben...
2019. ápr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

-Nem nyavalyog,hogy nincs senkije, mert tudja hogy a nyavalygástól nem lesz elöbb kapcsolata.

- Nem lesz depis mert 20 évesen még egyedül van, hanem értelmes dolgokra fordítja azt az időt.

- Nem képzeli be hogy minden nő aki hozzászól,ránéz már szerelmes belé,és nem zaklatja őket.

-Nem az internet diktálta eltorzult szereotípiákat követve akar vonzó lenni, hanem önmagát adja.

- Nem adja fel az önbecsülését, csakhogy legyen kapcsolata.

- Nem haverkodik pasikkal, és nem veszi !t tőlük az agysorvasztó "csajozós" dumákat, trükköket.

- Kapcsolatban önállóan is képes létezni, van saját hobbija, barátai, céljai, nem akar mindig a barátnője nyakán csüngni, nem féltékenykedik, nem hisztizik ha másokkal is kommunikál.



Külső:

-Nem nyíratja fel a haját, nem tetováltatja szét magát, nem hord se bakancsot, se favágó inget, de még snapback sapkát és szakadt farmert sem, sem fúratja ki se az orrát,se a száját.

2019. ápr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

...És nem zöld, kék a haja.


Igaz hármas??!

Adok egy pacsit! :)

2019. ápr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a "-Nem..." választ is, de nem épp arra vagyok kíváncsi mi minden ne legyen valaki, ahhoz, hogy (szerinted) alkalmas legyen egy kapcsolatra. Remélem érted a különbséget. #3-as válaszolónak üzenem ezt. megtudnál fogalmazni egy "igenleges" parancsolatot is ezzel kapcsolatban?
2019. ápr. 13. 19:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként csomó jót írt, amit ne... én is így vagyok ezekkel, leszámítva a fiúkkal barátkozást. A többi meg a külsőm és stílusom leírása volt konkrétan, az meg úgy vettem észre, hogy amúgy kelendő.
2019. ápr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert veleki kockés inget vesz fel vagy mert felnyiratja a haját azért már nem jó ?

Meg sem próbáljátok megismerni?

Én az első válaszoloval értek egyet. NEm minden a külső.

22/L

2019. ápr. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!