Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg gangbang/orgia tapasztal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg gangbang/orgia tapasztalatok, élmények? (lent)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok ilyen kérdés van már meleg kategóriában is, de az enyém talán több aspektusra vonatkozik. Előre bocsátom, hogy nem itt és most szeretném megszervezni (nem is a magnumba szeretnék menni), és a kérdést a járványtól függetlenül kérdezem, mert nem holnap fog létrejönni ez a party.

Passzív vagyok és aktívokkal szeretnék gangbangezni, kezdésnek 3-4, aztán ha jó, akkor lehet növelni a számot.

Az érdekelne, hogy ti hol szerveztétek, hol találtak rátok vagy ti a többiekre? Hogy kerültetek bele? Leginkább úgy tudom elképzelni, hogy meleg ismerősök által lehet és ilyen ismerősök ismerősei összejönnek egy helyre. Ti hogy csináltátok?

Hogy kell ezt elképzelni? Hogy zajlott? (Azon kívül, hogy fárasztó egy idő után, hogy folyton dugnak.) Egy pasinál egyértelmű, hogy amíg szopom, addig gumi nélkül, és mielőtt beteszi, felhúzza. Hármasnál már eleve, egyik elöl, másik hátul van bennem, és ott már nehezebb a gumit megoldani, ha felváltva dugják a számat és a seggemet, plusz ha gumi nélkül csináljuk, nem szívesen venném seggből szájba a pasi farkát. Még több férfinél (4-6) egyszerűen nem tartom még ennyire sem kivitelezhetőnek a gumit, mindenkitől HIV és Hepatitis C eredményt kérni elég macerás, kb lőttek a bulinak, mert 1-2 ember, ha jár szűrésre.

Összességében az egész érdekelne: szervezéstől a kivitelezésen át az utána való érzésekig.



2021. máj. 12. 09:49
 1/5 A kérdező kommentje:

Még annyit tennék hozzá, hogy a fent lévő kérdéseken túl a technikai és "logisztikai" része érdekelne a dolognak. Persze a szaftos sztorik is jöhetnek, hogy milyen, de a másik oldala is érdekelne.

Köszi!

2021. máj. 12. 09:53
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenek előtt ha ilyesmiben gondolkodsz, akkor előtte 2-3 nap szigorú saláta kúra, és aznap egy nagyon alapos és mély beöntés sorozat ajánlott, így egyáltalán nem lesz ott semmi ami miatt ne vehetnéd a szádba. A szervezést ismerősökön és online partnerkeresőn keresztül lehet megvalósítani, helyszín szempontjából pedig vagy egy hotelszobában vagy valaki lakásán, más variáció nem nagyon van. Mindenképpen szilikon alapú síkosítót használj, nem lesz ragacsos, és nem is kell olyan sűrűn pótolni. Mondják, hogy a sperma a legjobb síkosító, ami így is van, de azt sem árt kicsit megtámogatni időnként rendes síkosítóval is! Valóban egy idő után elég fárasztó, úgyhogy készülj sok folyadékkal, rendszeresen igyál egy egy kortyot, hidd el jól fog esni. A gumi nem kivitelezhetetlen, viszont egy ilyen többesben amikor sokan és sokat dugja a feneked, nagyon súrlódik, és hamar égő hámsérüléseket okoz.

Teszteredményt mindenképpen mindenkitől kérj, ha többesezni nem lusta, tesztre járni se legyen az!

Hirtelen ennyi jutott eszembe :)

30/passzív

2021. máj. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Még azért jöhetnek a vélemények! :)

2021. máj. 12. 10:16
 4/5 A kérdező kommentje:

Még ami eszembe jut, az a rush (gangbangnél főleg fontos lehet :D). Szerintem sem lehetetlen a gumit megoldani, de én nem olyan partyra gondolok, ahol több passzív és több aktív van, és mikor új srác seggébe teszi be, akkor húz egy új gumit, hanem egyedül lennék passzív, legalábbis análisan. Aki épp nem jut lyukhoz/szájhoz, max egymást szopják vagy verik, de semmi több.

Egyébként mielőtt bárki azzal jönne, hogy ezért ítélik el a melegeket: szerintem fiatalon kell kiélni az ilyen vágyainkat. Illetve heteróknál is bőven van többes szex, párcsere, swinger klub, nyitott kapcsolat stb.

2021. máj. 12. 10:25
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagyok nagy gumi parti ezért szerintem a teszt az egyetlen út amúgy én szedek megelőzés keppen is preep-et is ha belül tiszta vagy nyugodtan mehet minden ;)
2021. máj. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!