Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tinderen lehetséges aszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen lehetséges aszexuális srácokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Pontosabban olyan srácra gondolok, aki srácokhoz “vonzódik”, azonban szex nélkül :D nem tudom így ezt pontosan hogyan nevezném :)
2021. máj. 12. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet, hogy valaki keres úgy is. Írd ki, hogy mi vagy, úgy talán egyszerűbb.
2021. máj. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Pontosabban olyan srácra gondolok, aki srácokhoz “vonzódik”, azonban szex nélkül :D nem tudom így ezt pontosan hogyan nevezném :)"


Homoromantikus aszexuális a megfelelő elnevezése.

2021. máj. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az lesz az, köszönöm!!:)
2021. máj. 12. 22:17
 4/6 Saavedro ***** válasza:
100%

Én ilyen vagyok. Igazából fura, mert kb. 23 voltam, amikor ez egyáltalán kiderült és pont tinderről volt az első meleg kapcsolatom is. De az nyilván nem aszex kapcsolat volt, tehát úgymond 'eltűrtem' ezt a részét. Tinderen, meg úgy bárhol máshol sajnos szinte reménytelen, hogy találsz aszex meleget, vagy side-meleget, kb. az egy százalék aszexnek tesszük ki a 10 százalékát.


Én a magam részéről azt csinálnám majd, hogy ha lesz lehetőségem, melegbárokba látogatnék (egy fokkal jobb, mint a grindr/planetromeo) és ha valaki szimpi kezdeményez nálam, nem rejteném véka alá ki/mi vagyok. Szerintem hamarabb talál így jó partit az ember, mint az aszexek között. A facebookos aszex csoport is kuka.

2021. máj. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Huh, akkor kb az eselyem egyenlo a nullaval a jovoben :D nem gond, valakinek igy is kell lennie xd koszonom szepen a valaszokat:)
2021. máj. 14. 17:05
 6/6 Saavedro ***** válasza:
100%
Hova valósi vagy?
2021. máj. 15. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!