Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi bajom lesz ha a szemembe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajom lesz ha a szemembe ment a sperma?

Figyelt kérdés
Lesz egyáltalán? Sajna a partneremnek nagyon sok jött…én ha arcra élvezek figyelek hogy a szemébe ne de ő nem figyelt.
2021. máj. 13. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha akkor nem csípte akkor semmi.
2021. máj. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre annyira figyelni szerintem nem lehet. Nekem is spriccel és hiába irányítom másfelé, ha mindenfelé lőni "akar". Semmi bajod nem lesz egyébként. Ha nincs semmi szemfájás, gyulladás, akkor meg végképp nem kell ezzel foglalkozni.
2021. máj. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Semmi bajod nem lesz. Ne izgulj, nem lesz terhes a szemed.
2021. máj. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy órája volt. Picit talán csíp. Ha úgy van mit kell csinálni?
2021. máj. 13. 13:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, töröld meg, aztán annyi. A könny egyébként is antibakteriális hatású, védi a szemet. Majd az kitisztítja, amit kell.
2021. máj. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
nekem egyszer ilyen reggel tőrtént aztán belement a szemembe és iszonyuan bevörösödött, aznap mindenki azthitte, hogy szívtam bár félig igaz csak nem füvet.
2021. máj. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%

1. megmondod a háziorvosodnak hogy telibeélvezték a szemed genyóval

2. rosszabb esetben harmadik szemed fog kifejlődni, ha nem szedtél előtte szememzésgátlót.

2021. máj. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy csepp Visine teljesen kitisztítja hófehérre, és utána nem is fáj.
2021. máj. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!