Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan pasiznak a melegek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rihe kérdése:

Hogyan pasiznak a melegek?

Figyelt kérdés
komolyan érdekel, hogy hogyan zajlik ez

2021. máj. 16. 02:15
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Mindenki máshogy.
2021. máj. 16. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 alonelyman ***** válasza:
55%
sehogy mert nethuszárok,élőben gyávák de a neten sem tudnak kezdeményezni, szánalmasok
2021. máj. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek. Írt nekem is a múltkor egy kedves fiú de egyik pillanatról a másikra eltűnt, pedig úgy tűnt sínen vagyunk. Nem tudom mi történhetett vele.
2021. máj. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Melegbarokban.
2021. máj. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

2 -es és 3-as válaszoló jól leírta.

Megy a duma ezerrel, hogy így meg úgy. Aztán már más módon nem akarják folytatni, sértésnek veszik, ha ezt szóba hozza nekik valaki.

Mindegy, hogy miért keresgél.


De gondolom a társkeresőkön is ez van, szájkarate ezerrel . És a sok kíváncsi heteró, na ők a legérdekesebbek :)

2021. máj. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 -remete- ***** válasza:
100%
Neten szoktam. Mostanában csak közelieket keresek. Mert az alkalmi már nem érdekel.
2021. máj. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%
Én személyesen próbálkozok nyilvános helyeken, ezzel elkerülve a fake profilokat társkeresőn. Ezt úgy szoktam ha meglátok egy srácot akkor próbálok a szemébe nézni, ha ezt ő is viszonozza és szemezik velem akkor tudom h ő meleg,bi aztán ha maga van akkor oda sétálok és elmondom neki h bejön nekem és oda e tudja adni a instáját esetleg valamilyen más elérhetőségét. Sok eltökéltség kell hozzá, de szerintem jobban megéri az miatt is mert kevés ember van fent a korosztályomból társkeresőn (ami 17-22). Még azért is jobb személyesen ismerkedni mivel lehet h a képeken valaki tetszik, de aztán meg személyesen egyáltalán nincs meg a vonzódás. + Ha bele gondolsz társkeresők abból termelik a pénzt h szinglik vagyunk, szerintem valamilyen szinten biztosan befolyásolnak minket h maradjunk is azok, ha most fel mennék társkeresőre akkor szinte 100% biztos h találok olyan srácot aki fent volt fél éve is ezen a platformon és még mindig fent is van. Kockázatos személyesen ismerkedni, de én vállalom a kockázatot mert szerintem sokkal jobban megéri.
2021. máj. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!