Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Energikus, extroventált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Energikus, extroventált nőkről miért hiszik azt, hogy állandóan pasiznak?

Figyelt kérdés

Ezzel imádnak piszkálni, hogy pillanatok alatt ismerkedek, és kicsit fárasztó hallgatni, már nem tudok mosolyogni rajta. Biztos megint felszedsz valakit, vagy egész jómódúnak tűnik, miért nem jössz vele össze.

Egy bibi van az egészben, barátnőm van, ezt az infót meg nem kötöm mindenki orrára.

Most tényleg "viselkedjek" állandóan, meg legyek jégcsap?


2017. nov. 17. 19:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kortól/nemtől/rassztól/vallási-politikai nézettől függetlenül alakitok ki "ismerettségeket", kerülök hosszabb beszélgetős helyzetbe.
2017. nov. 17. 19:03
 2/11 anonim ***** válasza:
most mivan? leszbikus vagy, de azt hiszik, h pasit vadászol? vagy nem értem, bocs...
2017. nov. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Jól érted.

Olyan helyen dolgozom- nem a kollégáim- ahol 10nő-50pasi az arány, és többet látnak pasikkal beszélgetni.

De ha utazunk, és random leszólítanak infoért akkor is továb tart a beszélgetés mint indokolt, (volt hogy egy laza harminc percet dumáltunk még(igaz ö hölgy volt))

Ebédnél is ha asztalhoz csatlakozunk, akkor van, hogy bevesznek a társalgásba, idegen pasik mellém ülnek.

2017. nov. 17. 19:17
 4/11 anonim ***** válasza:

sztem simán tetszel nekik és eszükbe se jut, h meleg vagy


2-es voltam

2017. nov. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam.

Én értem, hogy esetleg szimpatikusnak találnak, és csatlakoznak hozzám, "hátsoszándékkal" akár.

A kérdés a külső szemlélődők megnyilvánulására vonatkozik.

2017. nov. 17. 19:43
 6/11 anonim ***** válasza:

Vonzó, nyitott nőnek tartanak, aki sikeres az ellenkező nemnél. Mivel nem tudják, hogy van párod, ezért azt hiszik, hogy nem akarsz megállapodni, mert kalandozol.

Ha zavar, mondd el, hogy komoly kapcsolatban élsz. Nem kell feltétlenül az orrukra kötni, hogy a párod nő. Ha kérdezgetnek, mondd meg őszintén, hogy a privát életedet szereted privátként kezelni.

2017. nov. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Azt tudják, hogy van párom, akivel együtt élek.

És ennek ellenére kapom az ívet.

Eddig nem zavart, de a héten jutottam el oda, hogy elsüllyedek szégyenemben.

Ebédnél idegen társaságnál volt csak hely, tényleg sose láttuk őket, épp megbeszéltük, hogy sikerült csúcsidőben érkezni, helyünk nem lenne, amikor megérkezett a kolléganőm, és azt se mondta fapapucs, egyenesen nekem, még itt is pasizol. A két középkorú hölgy szemöldöke a homlokára rohant, a mellettem ülő úr látványosan arrébb húzta a székét. Azt se tudtam sírjak vagy üvöltsek.

2017. nov. 17. 19:59
 8/11 anonim ***** válasza:

Én túl hülye vagyok ehhez a kérdéshez.

De annyi biztos, ha sok a só a levesben, akkor sok vizet is iszol utána.

2017. nov. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi😊
2017. nov. 17. 20:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is így látom, mégis úgy gondolom, szóvá tenni tapintatlanság. Ismerek ilyen folyamatosan zsezsegő nőket, akik hol odavannak a partnerükért, hol elegük van belőle (mindegyiket roppant "energikusan és extrovertáltan" tudatják a világgal), és tényleg ismerkednek fűvel-fával, ha nem is fekszenek le, de fűzik a pasik agyát. Bár nem szólok érte, pont így gondolom, ahogy az általad említett emberek. Szerintem amúgy azért piszkálnak, mert látják, hogy ugrasz rá. Hagyd figyelmen kívül.
2017. nov. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!