Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aki arra vágyik hogy alázzák...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki arra vágyik hogy alázzák annak mi a lényeg?

Figyelt kérdés
Egy srác kérte hogy pl mikor szop alázzam. Meg amúgy is. Ilyenkor mire gondolnak? Mit élveznek benne? Miért jó az hogy a másik így bánik vele? Amúgy nincs ellenemre megtenni ha ő akarja hisz izgi a hatalom érzése.

2021. máj. 17. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én se tudom, meg szerintem nem is ugyanazt jelenti mindenkinél. Valaki verbális alázásra vágyik, míg van, aki inkább valami fizikai alázásra. Egyesek inkább csúnya, piszkos szavakra, mások csak dominanciára.
2021. máj. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz megmondani, nyilván nincs racionális oka, mint a legtöbb fétisnek. Nyilván itt is arról van szó, hogy az alacsonyabbrendűség, vagy akár a kiszolgáltatottság szexuális izgalmat kelt bennem.
2021. máj. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudom megmagyarázni. Gyerekkorban megaláztak és bár szégyelltem,nagyon felizgatott. Azóta van ez.
2021. máj. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Akivel eddig erről beszéltem,azt mondta,hogy alacsonyabbrendűnek,kicsinek,kiszolgáltatottnak szereti érezni magát.

Illetve van egy olyan réteg is, aki az életben emberekkel valamilyen módon hatalmaskodik, vagy főnök, vagy döntéshozó,és a negatív döntéseit így kompenzálja.

Ismerek mindkét típusból embert, ezért tudom,mert beszélgettem mindkettővel.

De én nem tudnék sem alázni,sem dominálni.

2021. máj. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Izgat hogy nem én döntök. Én pl szeretem ha rám élveznek. Szeretem ha elvárnak egy megszólítást (Gazdám), vagy ha az élvezésem elhúzzák. Alapba dominánsabb vagyok és érdekes mikor máshogy vagyok. Igaz nem bárkivel, nem bármikor. Kedv függő és partner függő is. Csak fiatallal izgat és csak olyannal aki élvezi csinálni.
2021. máj. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nem ért semmilyen trauma, az önbizalmam is rendben van, de szexben nagyon izgat ha dominálnak, megaláznak. nem igazán tudom megmagyarázni, ez olyan, mintha azt kérdezném valakitől, miért szereti a kv ízét
2021. jún. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!