Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van egy fiú barátom aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú barátom aki bejön, de tudom, hogy le kell mondanom róla?

Figyelt kérdés

Sziasztok, leginkább tanácsra lenne szükségem, vagy ha volt hasonló tapasztalatotok akkor azt is nagyon szívesen meghallgatnám.

A lényeg hogy van egy fiú barátom aki kicsit idősebb nálam, elég jó a kapcsolatunk, megbízunk a másikban, viszont az a baj, hogy nekem eléggé bejön külsőre és személyiségre is. Vannak idegesítő dolgai, de ezeket teljesen el tudom fogadni, mert ritka amikor egy fiú ilyen jó tulajdonságokkal rendelkezik. Ő tudja, hogy a fiúkat szeretem és én is tisztában vagyok vele, hogy volt már barátnője és jelenleg is van egy mondhatni működő kapcsolata, ezért valószínűleg nem meleg. Néha megfordult a fejemben, hogy mi lenne ha kicsit utalgatnék rá, hogy többet szeretnék tőle, aztán látnám úgyis a reakcióján, tehát nem másznék rá direktbe. Végül rájöttem, hogy erre képtelen lennék, hiszen ezzel egy kapcsolatot tennék tönkre, nem beszélve a barátságunkról amit tényleg értékelek és fontos számomra. Csak az a baj hogy ezeket tudva is olykor fáj és nehéz vele találkoznom, mert tényleg bejön és akárhányszor látom mindig úgy megörülök neki. Valami módszer hogy elengedjem, esetleg próbálkozzak be másnál hogy elfelejtesse velem? Vagy szimplán várjak valakire aki ugyanilyen érzéseket vált ki belőlem?

Egyébként mind a ketten a 20-as éveinkben vagyunk. :)



2021. máj. 22. 13:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Ismerkedj!
2021. máj. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Óvatosan próbáld megtudni, ahogy te is írtad még az elején. Tudom, hogy sokan majd azt írjak, hogy ezzel véget érhet a barátság is, de részedről ez már nem is barátság, annál sokkal több
2021. máj. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem így, hogy jelenleg van egy kapcsolata, nem kéne belekavarni a dolgokba. Ismerkedj mással, ő meg maradjon meg barátnak. Lehet, hogy most úgy érzed, hogy nem bírsz rá másként nézni, de ez egy idő után úgyis elmúlik, mert nem lesznek viszonozva az érzések.
2021. máj. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat. :)

Egyébként igen, az ismerkedés lenne a legjobb, mert egy idő után nem fog számítani ha úgy sem viszonozza és megmaradunk barátoknak.

#2 Persze, sajnos ez már kicsit több annál, de most még egész jól kitartok, igyekszem nagyon finoman kipuhatolózni ezt, de nem élem bele magam, nem keseredek el ha tényleg nem úgy végződik majd ahogy én azt szeretném. Mondjuk ezen leginkább egy másik srác tudna segíteni, de majd idővel hátha lesz. :D

2021. máj. 22. 20:04
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Muszáj leszel kiverni őt a fejedből. Szerintem is megoldás, ha új embereket ismersz meg, és egyszer találkozol egy olyannal, aki miatt el fogod felejteni ezt a fiút. Egy barátságot tényleg nem jó emiatt tönkretenni, főleg ha tudod, hogy van “barátnője”

Viszont

Nem tudom, nem ismerjük, az is benne van a pakliban, hogy bi, csak nem mondta el.

Én az a “fck it ima do it” típus vagyok, és most is elég csúnyán kioffolt egy srác. De úgy voltam vele, hogy én nem akarom magam azon rágni, hogy “mi lett volna, ha..”

Így ja elveszítettem, mint barátot, és hiányzik mert minden nap beszéltünk, de közben meg úgy vagyok vele, ha neki ennyit érek, akkor ez van.

Van egy barátnőm, aki odáig van értem, nekem persze nincsenek felé olyan érzéseim, de szeretem őt, mint barát, így én nem szakítottam meg vele a kapcsolatomat, próbálok keresni neki valami álompasit mindig, hogy el tudjon felejteni. Ezek nehéz dolgok, tudom neki is szar, de a barátságot elveszíteni meg még rosszabb, viszont néha megoldás a továbblépésre.

2021. máj. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#4 Sajnálom, hogy így alakult, de te mertél legalább kockáztatni. A barátnődnek pedig sok sikert. :)

És igen azt nem tudhatom, hogy titokban nem e biszex, de ezt már nem fogom megtudni, hacsak nem ő lép felém. Igazából meg vagyok elégedve a barátságunkkal is, mert nem tudhatom milyen lenne, ha járnánk, lehet hogy semmi extra, de az is lehet, hogy nagyon boldogok lennénk, ki tudja...:) Így megelégszem azzal is, ha ebből nem lesz semmi, viszont akad majd más akivel egyszerűbb a helyzet.

2021. máj. 23. 11:25
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj inkább, vannak azért lehetősegek arra. Sok sikert!
2021. máj. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 -remete- ***** válasza:
100%
Szia egy működő barátságot elrontani egy kiváncsi szexel... hát nem tudom. Mindig piszkqlni fogja a gondolatait. Van egy baratom aki tudja rólam, hogy bi vagyok megfordult a fejemben, hogy beprobalkozom nála de mindig lebeszelem magam róla mivel nem ér annyit, hogy ez miatt elveszitsem.
2021. máj. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
47%
nekem is volt ilyen,,egy kis borougatás utan beszéltubk a melegségröl es kivancsi volt,megcsokoltam es szerelmeskedtunk,,pedig volt bnöje..azt mondta nem bánja,mert kiproválta es jo volt
2021. máj. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

#9 Az a baj ilyenen nem is gondolkozom, mivel egy lelkiismeretes srácról van szó és nem akarnék neki rosszat.

2021. máj. 25. 19:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!