Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen gyantát használtok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyantát használtok? Meddig marad szortelen?

Figyelt kérdés
máj. 22. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Borotvát használok
máj. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá a R.ssm.nn kínálatára, van vagy 14 féle termék akár már 1000 ft alatt is. Az érzékenybőrűeknek is! Arra figyelj, hogy ami testre, lábra jó, azt nem véletlen nem ajánlják intim felületre . Arra is figyelni kell, hogy nyálkahártyával ne érintkezzen, úgy mint csikló és környéke, illetve ánusznál ne érjen a bejárathoz az "ajtófélfára ne kerüljön.
máj. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
😂😂
máj. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Halljátok fiuk, a csiklótokra ne keruljon a cuccból 🤣
máj. 23. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kozmetikushoz járok ,igaz csak nyaranta ,de akkor havonta
máj. 23. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is kozmetikus csinálta,havi 1x,viszont úgy 10 napig volt szőrtelen,aztán hagyni kellett nőni,hogy megragadjon a gyanta,illetve kinőjön mindenhol.Szóval több volt a szőrös időszak,mint a szőrtelem,így visszatértem a borotváláshoz.
máj. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A bőröd érzékenységétől, és a felhasználás területétől kell, hogy függjön, hogy melyik gyantát használod. Az "általános" szőrtelenítő gyantát nem szabad intim területen használni, és az intim gyanta nem lesz olyan hatásos a lábon.

Az, hogy meddig marad szőrtelen a gyantázott terület, az attól függ, hogy a szervezet milyen hamar növeszt új szőrzetet. Nekem pl nyáron, amikor sokat vagyok a napon, akár 3 nap múlva is újrakezdhetem a gyantázást, télen elég kéthetente. A bőrgyógyász szerint azért, mert nyáron több az A és D-vitamin bennem, míg télen kifejezetten D-vitaminhiányos vagyok, az A vitamin pedig a normális szint alsó határán van.

Megjegyzem, nyáron még a körmeimet is gyakrabban kell vagdosnom, mert gyorsabban nőnek.

máj. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!