Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az normális, ha a korábbi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha a korábbi randihelyeinken járva szomorú vagyok?

Figyelt kérdés

Sajnos véget ért a kapcsolat, szakított velem de én még mindig szeretem.

A minap jártam egy helyen amit mindketten szerettünk és voltunk is ott kettesben még egy párként.

És borzalmasan szar érzés volt ott lenni.


Ez normális érzés? El fog múlni?



2021. máj. 22. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog elmúlni soha, csak enyhébb, elviselhetőbb lesz.
2021. máj. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Csicuki ***** válasza:
100%
Normálisnak normális főleg egy frissebb szakításnál nem aggódnék miatta majd jobb lesz
2021. máj. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha erősen kötődtél valakihez akkor normális. A szakítás néha sajnos k.rvára tud fájni, mindenről beugrik - hasonló tud lenni a folyamata mint a gyászfeldolgozás. Egy ideig így lesz, utána majd túl leszel rajta, de attól még sz.rul esik.
2021. máj. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam így, azt hittem belebolondulok abba, ahogy szakított és amiket még után is csinált.

Sokszor visszajártam oda, ahol boldog voltam valamikor.Aztán rájöttem, hogy ezzel a saját lelkemet sokkolom. Nem mentem direkt arra többet, és lelkileg is szépen helyreálltam.

Viszont az exemet, aki elbánt velem,nagyon megtaposta az élet, mindent visszakapott és ő is attól, akitől nem is hitte volna.És most is egy unalmas és boldogtalan kapcsolatban van, egy kapcsolatfuggő férfivel,akitől nem tud szabadulni.


Hidd el, Neked is elmúlik, de egyik napról a másikra nem megy !

2021. máj. 23. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez miért szexuális kategória?


1. Igen, normális. Idővel elmúlik.

2. Ugyanahhoz a helyhez köthetsz másokkal új, boldog emlékeket.

2021. máj. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 Ezen miért akadsz fent?
2021. máj. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lehet a megfelelő kategóriában feltenni a kérdést?
2021. máj. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan normalis
2021. máj. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, ha egyes helyeken járva azok ugranak be akik már nincsenek melletted, és akikkel ott életed addigi legszebb pillanataid élted át. Hasonló ez, mint egy rokon elvesztése. Először egyedül tedd rendbe ezeket. A magad érdekében. Tapasztalatból mondom, hogyha a munkával, hobbival, barátokkal, rokonokkal, vagy, tanulsz, tartalmasan éled az életed, akkor sokkal könnyebb egyedül, csendes óráidban átgondolni ezeket, és bár tudom, hogy borzalmasan fáj, de hidd el, amilyen könnyen jön a szerelem, olyan könnyen el is múlhat, ha már nincs veled a szerelmed tárgya. A kulcs magad lefoglalása szerintem még akkor is, ha reménytelennek tűnik érdemben foglalkozni bármivel, amikor minden egyes másodpercben mindenről ő jut eszedbe. De ha az egyik kapcsolatod bánatát egy másik kapcsolattal szeretnéd orvosolni az csak elodázza a lelked bajait, késlelteti a megoldásukat. Lehet, hogy ideig- óráig nem fogsz rá gondolni, de attól még ott lesz, mint lezáratlan, megoldatlan probléma, ami hosszabb távon akár az új kapcsolataidat is megnehezítheti, és az ebből fakadó konfliktusok miatt könnyen okolhatod magadat, ami így szintén visszahat rád, és az egész önbecsülésedre. Nagyon nehéz, és lehet, hogy soha nem is fog elmúlni az érzés, de részlegesen mindenképp begyógyíthatod. Ha úgy érzed, hogy már túltetted maga rajta, és szeretnél párt magadnak, csak akkor vágj bele, a későbbiekben tapasztalatként felhasználva az előző kapcsolatodban tanultakat.
2021. máj. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!