Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi alapján döntöd el, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján döntöd el, hogy egy fiú szimpatikus-e?

Figyelt kérdés
Csak az arca alapján, vagy valami más is?

2021. máj. 24. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
A szimpátia villámcsapásra alakul ki nálam, nem szoktam dönteni róla.
2021. máj. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Alkalminál nem számít.

Kapcsolatnál meg maga a pasi jelleme

2021. máj. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Egy keveset beszélgetek vele, legjobb ha nagyobb társaságában, megnezem kivel hogy beszel, mit csinal.

Ha pl tinderen kell akkor nekem a bemutatkozas fontos, mit ir oda es hogyan (helyesiras, formai elrendezes). Kepek alapjan nekem a szimpatia ritkan dol el.

2021. máj. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Az ember egésze fontos, külsőleg és belsőleg egyaránt, legalábbis számomra nincs egyik a másik nélkül
2021. máj. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Az arc elég fontos, ha az alapján nem jön be, akkor már nem szándékozom folytatni az ismerkedést.
2021. máj. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Én többnyire a arcát, haját, testalkatát nézem, nem tetszik ha valaki túl vékony, de az sem ha valaki túl kövér. Nem szeretnék senkit megsérteni ez csak a én preferenciám, és nem én döntöttem róla hogy ez tetszik, tiszteletben tartok mindenkit és nem vagyok idióta aki csak azért mert nem tetszik neki valaki lenézi őt. Tetszik ha szélesek a válai. Tetszik ha magabiztos valaki és tudja mit szeretne az élettől, legyen vicces, de tudjon komoly is lenni. Imádom ha valaki okos, de nem az olyan fajta aki mindig kijavít inkább olyan akivel tudnék érvelni egy témával kapcsolatban, aki nem veszteségként éli meg azt ha nekem van igazam inkább el tudja fogadni és örül annak hogy ma is fejlődött ennek köszönhetően. Szeretném ha nem lenne egoista, inkább tudja magáról hogy mik az előnyei és hátrányai. Mert lehetsz bármennyire helyes ha egy rongy ként kezelsz másokat akkor ne várd el hogy mások tiszteljenek. Olyan srácot szeretnék aki nem a berögzült utakon akar közlekedni az életbe, azokról a utakról beszélek amiket a társadalmunk kínál, minimum bér ért napi 8 órás munka, úgy van ez a rendszer beállítva hogy épp hogy csak élsz, és fontosabb a munka mint a életed, olyan valakit akarok magam mellé aki nagyravágyó és a élet útja közbeni lyukakat lehetőségeként lássa nem problémának. Valaki olyant aki lássa a esőben is a szépet, de egyaránt tisztában van azzal hogy a napsütésben is van rossz. Szeretném ha nem félne kiálni magáért vagy mások érdekében. Valaki olyant aki segít, de nem hagyja hogy kihasználja őt valaki. Tudom lehetséges hogy ez így egyszerre soknak tűnik, de úgy gondolom hogy nem csak 1 olyan ember van akikben ezek megvannak. 7.9 billió ember él a földön több mint valószínű hogy van olyan srác aki ilyen. És nem azt mondom ha egy srácba nincsenek meg ezek a dolgok akkor vele nem szeretnénk semmit, inkább azt jelenti hogy ezeket szeretném hogy meglegyenek benne, ha már a fele meg van benne én örülök, de sohasem akarnék valakit megváltoztatni csak azért hogy meglegyen a „tökéletes" férfi a életembe. Egyetlen akitől elvárhatom hogy „tökéletes" legyen az saját magam vagyok. 19/bi.
2021. máj. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Ránézek és ha van kisugárzása akkor okés....aztán jön a többi.semmi esetre sem azt nézem hogy milyen márkás ruhája,milyen autója van ,ha van.Nem nézem milyen telója van,mennyi pénze van,cigizik e .A lényeg a kisugárzás.
2021. máj. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 -remete- ***** válasza:
100%
Fentiekkel hasonlóan én is így látom.
2021. máj. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Salilala ***** válasza:
100%
Na, megmondtad a tutit, #8 :DDD
2021. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
arca, de az is számít milyen a személyisége. a személyisége jobban mint a kinézete, így belegondolva.
2021. máj. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!