Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak én töltöm előreláthatólag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én töltöm előreláthatólag egyedül a szilvesztert? Ti ilyenkor mit szoktatok csinálni? Új vagyok a városban (pest), néztem bulikat, van is ami szimpatikus így a leírtak alapján, de egyedül mégiscsak furcsa lenne elmenni egy melegbuliba, nem?

Figyelt kérdés

Sajnos hazautazni nemtudok erre az időszakra.

19/F



2017. dec. 20. 12:47
1 2
 1/16 kovpet ***** válasza:
100%
Nagy valószínűséggel én is egyedül leszek.
2017. dec. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Sokan lesznek egyedül!

Semmi gond nincs ezzel a szilveszter meg a karácsony mint olyan egy üzlet.

Fel van fújva.

2017. dec. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 kovpet ***** válasza:
78%

# 2: Ez igaz, de attól még szar egyedül lenni.

Egy 19 évessel sokkal jobb lehet ;)

2017. dec. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Tudom, csak az a probléma hogy még nem volt ilyen, hogy egyedül kellett volna töltenem, szeretek bulizni, és bánt kicsit, hogy azért nem tudok most mert szinte még senkit nem ismerek a városban.

De maximum relax este lesz akkor, csak nem olyan rossz az se.. :)

2017. dec. 20. 14:09
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyedül leszek, 27 éve zsinórban. F
2017. dec. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Ramone ***** válasza:
7%

Együt tudok érezni... Ja nem mert én a hülye ismerőseimmel fogok marhulni egy kellemes kávézóban ami lényegében a törzshelyünk és jól el fogunk szórakozni "buli" meg diszkó nélkül is szilveszterkor ráverek a haverom húgának a fenekère és reménykedünk hogy a következő év jobb lesz mint az idei

Neked is ezt kellene tenned.. elmenni egy nyilvános helyre és ott úgyis magával ragad a tömeg ha nem vagy antiszociális pöts

2017. dec. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

én ugyan itthon a családommal leszek, de a program valószínűleg az lesz, hogy mindenki a saját szobájába elvonul és tv-zik, zenét hallgat, kockul, szinte minden évben ez van, úgyhogy már hozzászoktam. tavaly bulizni voltam, de az sem volt az igazi. nézzük a dolog jó oldalát, nem kell szilveszteri outfitet vennem :D

amúgy meg szerintem simán elmehetsz egyedül egy melegbuliba, tök sokan csinálják, szerintem könnyebb is úgy ismerkedni, mint társaságban, de ez attól is függ mennyire vagy nyitott személyiség. :)

21/f

2017. dec. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is 23 vagyok, a párommal töltöm nem itthon távol innen, de csak kettesben leszünk szóval nem lesz semmi buli vagy ilyesmi.

Amúgy sem vagyok bulizós, vendégvárós, engem 3-nál több ember őszintén már idegesít :D

Ezért írtam hogy fel van fújva, meg hogy üzlet, business, költsél minél többet stb.

Amúgy meg mivel a világ nagy részén nem trópusi a klíma valamivel fel kell dobni ezt a szürke, ködös, ronda kedvetelen időszakot ezért van ennyi hülyeség, hogy karácsony, advent, mikulás, szilveszter, utána jön a farsang stb...Csak hogy múljon már el az az időszak március végén jön az igazi tavasz akkor már nem lehetne ezeket a dolgokat 'eladni" :D

2017. dec. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Buran ***** válasza:
100%

Szerintem semmi fura nincs abban, ha egyedül mész egy melegbuliban. Valószínűleg úgy is lesz ott társaság...


Nézz körbe, nem tudom, hová valósi vagy, de Pesten teljesen más élmény, mint vidéken ;)


23/F

2017. dec. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért baj az, ha valaki egyedül tölti a szilvesztert?

Sok műsor van a tévében, én pl. egy amerikai barátommal jöttem át 2017-be. :D Aki aztán jól eltűnt. :)

De jó volt vele csetelni.

2017. dec. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!