Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lányok, ti smároltatok valaha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti smároltatok valaha meleg haverral?

Figyelt kérdés

2021. máj. 24. 20:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%
A barátommal és a legjobb barátnőnkkel voltunk buliban és mindketten smároltunk vele. Szegény, elég rossz passzban volt érzelmileg, mert azelőtt pár nappal szakított vele a barátja és muszáj volt éreznie, hogy egy(-két :D ) pasi gyengéden ér hozzá, ill. kicsit vissza kellett kapnia az önbizalmát. Később, amikor szóba került a dolog, elmondta, hogy neki ez akkor rengeteget jelentett. Nekünk semmit, de örülünk, hogy segíthettünk. :)
2021. jún. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
13%
A melegek nyíltan nőellenesek, így nem akarnak velük smárolni.
2021. jún. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
nem
2021. jún. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én meleg srác vagyok, de buliban már előfordult hogy egy csajjal táncoltam és közben nyomult és hát elcsattant egy pár csók. De ennél többe nem mentem bele. Szerette volna ha buli után felmentem volna hozzá, de az egyáltalán nem volt vonzó számomra.
2021. okt. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
97%
Van egy meleg pár az baráti körünkben. Buliban bizony előfordul egy egy csók velük. De ez poén szinten megy. Nincs mögötte semmi a barátságon kívül. Ja és a mellemet is rendszeresen megfogják.
2021. okt. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Cuki vagy. :)
2021. okt. 29. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!