Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van esélyem így valaha párt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem így valaha párt találni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, lényegében annyi lenne, hogy nem tudom mennyire vágyom én a szex dologra. Lányokhoz egyáltalán nem vonzódom ez tuti, viszont kipróbáltam sráccal, azthittem minden okés lesz de nem sajna. Fel se állt, és furán éreztem magam. Most afelé hajlok, hogy talan aszexualis vagyok, csak megis fiuk felé vonzódom(szerelmileg) vagy mi. Tudom nagyon kicsi eséllyel “indulok” így, de lehet hogy így mégis párt találjak? Tehát leginkább a szex (es azzal kapcsolatos dolgok) nelkul? Nem is azt mondom, hogy soha, de nem tudnám rendszeresen csinalni az tuti. Nagyon ossze vagyok zavarodva sajna
2021. febr. 24. 14:46
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja es kerlek olyan szoljon hozza aki tud lenyeges/ertelmes dolgot ehhez fuzni, vagy ha netalan, o maga is ilyen kapcsolatban lenne..😅
2021. febr. 24. 14:47
 2/15 anonim ***** válasza:
33%
Hát így nincs sok esélyed.
2021. febr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Jó volt azzal akivel voltál, éreztél őfelé bármit? Nem volt egyből durva? Ezek nagyon befolyásoló dolgok (legalábbis nálam). Ha csak azért voltál vele hogy ezt kiderítsd hogy kik felé vonzódsz lehet ez zavart be tudat alatt, vagy a másik dolog ha mégis jó volt, olyan létezik hogy ritkán van igényed szexre. Inkább romantikusabb vagy mint az hogy alkalmanként menj valakihez. Lehet hogy olyan párt kellene találnod aki nem csak szexet akar hanem értékel és törődik veled.
2021. febr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
(3) - Nekem egy ölelés sokkal jobban esik a barátomtól mint a szex vele. Jól csinálja nem rossz vele, csak ölelésre jobban van igényem mostanában.
2021. febr. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Én ilyen kapcsolatot keresek. Szóval ha gondolod kérdező akkor írj, és ismerkedhetünk.
2021. febr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Többet kéne írjál arról az első alkalomról.

Lehet csak valami ott nem stimmelt, és nincs veled semmi baj.

Mindenképp éld meg vágyaidat és tegyél is értük.

Vannak melegek aki nem szeretik az anált, de attól még oráloznak,

Mi nem tetszett annál az első alkalom nál?

2021. febr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

Enis igy vagyok vele

De en aszexualis vagyok, ne is akarok soha szexelni senkivel

2021. febr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2%
Nincs
2021. febr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
11%
Akkor te nem is önkielégítesz?
2021. febr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem próbálj egy második alkalmat olyan fiúval akihez kicsit érzelmileg is vonzódsz. Lehet elsőre valami nem úgy sikerült ahogy a nagy könyvben meg van írva, és ezért érzed rossznak. Illetve biztos vagyok benne, hogy nagyon izgultál. Ezért is nem állhatott fel rendesen.
2021. febr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!