Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szexuálisan izgat az hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuálisan izgat az hogy egy gazdag férfi prostija legyek, hogy tudom ezt elérni? többi lent

Figyelt kérdés
Szexuálisan izgat az, hogy egy férfi jól megdugjon, és fizessen érte, illetve én kiszolgáltatott helyzetben vagyok és azt csinál velem amit akar. Gazdag ember, aki luxusprostinak használ. Hogy tudom ezt elérni? Lehetőleg Dubai ban, vagy Kínában.

2021. máj. 25. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Első lépésként talán meg kellene próbálni nyelvet tanulni és oda utazni!
2021. máj. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Melegként Dubait és Kínát nem javaslom.

Rám rendszeresen írogat valaki Svédországból és egy Horvátországból. Ha felmész romeóra, akkor biztos találsz. Hajrá!

2021. máj. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mind két ország kizárt.Kezd kicsibe.Hirdesd magad itt,ebben az országban.

Itt is elérheted,hogy luxus prosti legyél.

2021. máj. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!