Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi értelme van annak,hogy ő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van annak,hogy ő kezdeményezi a találkozót(szexpartner)lett volna, mivel úgy voltam vele ha komolyat nem találok akkor mondom csillapítom a vágyam,erre 45perc után hazajöttem,mert nem jött el??

Figyelt kérdés
2021. máj. 27. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez melyik platformról volt? Esetleg írd meg a nickjét. Sose értem én se. Egy haverom vidékre rendelte le így vki. Ezért kérek mindig legalább telefonszámot.
2021. máj. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most utólag a vágyaid.hu oldalon,de sajnos többször is megtörtént velem,ezek szerint naív vagyok,csak ismerkedni szerettem volna,igaz most nem adott telószámot,viszont volt aki adott,és azzal se mentem semmire,mert utána folyton kinyomott.
2021. máj. 27. 12:34
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, csak belefutottál egy újabb kamusba. Van belőlük pár, idővel majd megtanulod kiszűrni őket.
2021. máj. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Erre a srácra szerintem nem sokan mondták volna hogy az...csak olyan jó lenne egy normális,rendszeres partnerrel ismerkedni..erre ilyenek miatt elmegy a kedvem ettől...
2021. máj. 27. 12:38
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 nem a srácot ismered hanem csak azt a képet amit neked lefestett előtte magáról. Nem találkoztál vele, nem beszéltél vele bárki lehet a vonal túloldalán, akár egy tök másik kinézetű, életkorú pasi is. Ne foglalkozz túl sokat a kamusokkal, csak tanuld meg kiszűrni őket ennyike.
2021. máj. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen,olyannal is találkoztam,aki küldött magáról fotót de kb 30 évvel azelőttit...eléggé kellemetlen volt,bár legalább megjelent.
2021. máj. 27. 12:44
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindegy honnan van az illető, minden oldalon vannak ilyen alakok.

Nekem is volt olyan, hogy vidékre utaztam tali miatt, telszámcsere megtörtént, útközben még beszéltem vele, majd mire odaértem kikapcsolta a telóját.

Hogy mi értelme volt, azt nem tudom.

Telószámcsere nélkül is taliztam már, ez nem jelenti azt, hogy megbízhatatlanabb.

Sok olyan van, aki nem meri felvállalni magát és megélni a vágyait, hanem inkább a monitor előtt kihokizza magát majd jön a bűntudat.

Nem mer találkozni, fél hogy kiderül.

Csak abba nem gondolnak bele, hogy mégis hogyan?

Én sem dicsekszem az ismerősimnek, hogy kit sz-ptam le. Más miért tenné?

2021. máj. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem teljesen igazad van,bár nem hinném hogy kifejezezten azèrt mert kiderülne,hanem szereti szívatni a másikat....
2021. máj. 27. 13:36
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is fix partnert keresek és nehéz. Nagyon. Pedig én úgy érzem normális vagyok. Nekem is volt már hasonló. Csak ő aznap mikor a tali volt törölte magát az oldalról ahol beszéltünk. Így el se kellett induljak. Előtte napokat beszélgettünk. Olyan is volt aki még a számát is megadta és beszéltünk. Amikor ott voltam ő sehol. Telefon kikapcsolva. Sose fogom megérteni...
2021. máj. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Van sok olyan is, aki elmegy a találkozóra, de leskelődik és ha nem jössz be látásra, akkor lelép,és nem keres többet.

Persze a legtöbb olyan, aki kamus, idősebb, kövérebb, vagy egyéb, amit nem mond el addig.

De nekem is volt már vakrandim nem is egy, az egyikből több éves kapcsolat is lett. És volt kép utáni randim, ami annyi volt, mert a kép és a srác annyira hasonlított, mint a kecske és a tehén. Bár, kis jóindulattal hasonlóak, szarvuk is van, tejelnek is :)


Mondjuk én csak komoly kapcsolat miatt ismerkedtem,illetve ismerkednék.

2021. máj. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!