Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Anális szex? Mire kell figyeln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szex? Mire kell figyelni? Több kérdésem van.

Figyelt kérdés

1. Hogy működik a kimosás? Mennyi vizet kell engednem bele a zuhanycsőből? Érezni fogom, ha megtelik?

2. Előtte való napokban kell figyelni valamire az étkezésnél? Mit egyek, mit ne egyek?

3. Mennyire fáj maga a behatolás? Gondolom elég nagy hátrány, ha szűk. Nem volt benne az ujjamon kívül semmi még. Próbáltam ujjazni magam, de roppant furcsa érzés, folyamatos székelési inger jött rám tőle, az normális?

4. Lehet baleset közben? Van akinek volt? Nagyon kínos lenne a kaki. Óvszerben is.



2021. máj. 28. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

1. Viz mennyiseget fogod erezni hogy mi az eleg. Nekem zuhanyfejre szerelheto beontom van es azt kell bedugnom.


2. Etkezesre igy nem figyelek csak arra, hogy a nagy dolgot elvegezzem szex illetve beontes elott.


3. Normalis a szekelesi inger, de majd masfajta erzesse fog alakul a prosztataizgatas miatt. Elso nekem fajt, de en eleg nagy merettel voltam.


4. Volt balesetem. Olyankor leveszem rola a gumit es o ujat huz fel. Csak akkor fordult elo amikor spontan szexeltunk.

2021. máj. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem kell sok, inkább többször keevsebb vízzel, de érezni fogod. Addig csináld, amíg már csak tiszta víz jön ki.


2. Ne egyél nehéz kajákat, sok rost, ilyesmi. Egészséges táplálkozás.


3. Ha a partnered odafigyel rád, van megfelelő előjáték és előkészítés, akkor nem fáj. Lazulj el, ez a kulcsa mindennek.


4. Ha kimosod magad, nem lesz baleset.

2021. máj. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%

Azt hiszem, hogy a gyakorlati kérdésekre megfelelö választ kaptál.

De ne feledd, hogy agyilag, lelkileg is át kell majd adnod magadat a partnerednek.

Csakis öszintén, kertelés nélkül beszéljétek meg a dolgokat akár pozitív, akár negatív !

2021. máj. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!