Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan passzívról aki csak cigány srácokkal szexel?

Figyelt kérdés
Nincs semmi bajom a magyar srácokkal, egyszerűen csak minden téren annyian bejönnek a cigány srácok hogy mindig inkább őket keresem. Viszont egyik ismerősöm szerint ettől én is rasszista vagyok. Ez is annak számít tényleg?

2021. máj. 30. 15:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Mindegy már mit csinálsz a mai világban. Fehér vagy = rasszista vagy.
2021. máj. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Ha ük jönnek be, egészségedre. Az ember ízlésébe már csak ne szóljon bele senki. Csak ki ne raboljanak.
2021. máj. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Figyelj rá, hogy tiszták legyenek, el ne kapj valamit
2021. máj. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Egy fiatal roma sráccal én is szexelnék
2021. máj. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Nem para, ha jól esik. Arra vigyázz kivel. Én 3 storyt tudok. Ami velük volt.

1. Dugás közbe észrevettem hogy kamera veszi ahogy dugom

2. Hármast ígért mikor ott voltam kiderült a harmadik srác nem tud róla... Aztán még én voltam a rossz...

3. A srác farka tiszta túró volt...


Mind 25 alatti volt. Ja és reméltem hogy jó farkuk van. Mind 13-17 között volt. :(

2021. máj. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
A cigányok nem négerek, hogy óriás farkuk legyen :D Sőt, mivel genetikailag Indiából származnak, még akár inkább kisebb is. (Mint ahogy termetre is pl kisebbek átlagban a magyaroknál.)
2021. máj. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerősöd sajnos eléggé buta lehet, mert nincs tisztában a rasszista szó jelentésével, pont az ilyen retardáltak miatt húzzák rá manapság a rasszista szót mindenkire, így már teljesen értelmét vesztette a szó, mondom ezt cigányként.


#5


Mind 25 alatti volt? Mármint 25 centi alatti? Miért neked 25 centi feletti farok kellene? Az azért elég meredek.


#6 Cigány vagyok, nem indiai, és mi cigányok nem származunk sehonnan sem, vagy mondhatnám azt, hogy mindenhonnan, mivel az őseink vándoroltak, így genetikailag elég sok nemzetiségű emberrel összekeveredtünk már. Jelenleg magyarok vagyunk és bármennyire is hihetetlen, van bennünk elég magyar vér ahhoz, hogy inkább genetikailag magyarok vagyunk, mintsem indiaiak vagy bármi más. Így ezt már ideje lenne elfelejteni, mert a magyarországi cigányság már eléggé keveredett a magyarokkal, úgyhogy kérlek szépen, mi is inkább magyarok vagyunk.

2021. máj. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
7. Ha tényleg akkora lett volna a keveredés a magyarok és a cigányok között, akkor már régen eltűntek volna a cigányok mert beolvadtak volna a magyarok közé. Pont ugyanúgy, mint a jászok, kunok, besenyők például. Mai napig ritkán hallani magyar-cigány vegyesházasságról és régen még kevésbé volt jellemző, főleg mert régen minden cigány vándorcigány volt.
2021. máj. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Sztem jó:)
2021. jún. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7%

Undorító fehér fehérel dugjon fekete meg haljon ki a homoval együtt

WHITE pride world white 🎱🎱✊🏻🇭🇺

2021. jún. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!