Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Úgy érzem, térdelnem kell a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, térdelnem kell a domináns férfiaknak, és ki kell elégítenem őket. Más is így van ezzel?

Figyelt kérdés

2021. máj. 31. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Sokan vannak így és vicces hogy nem kell nekik az se hogy tetszek. Arra vágynak hogy kezeljem őket eszközként. :) Meglep de tök sok fiatal izgul mostanság erre. :) Ne érezd rosszul magad, csak vigyázz az egészségedre és menet közbe ne lépj vissza ha belecsapsz.
2021. máj. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Egy kicsit nekem is. Ha látok egy szexi sportoló srácot pl. Szóval érdekes ez, de mellesleg nem is vagyok ilyen. Mármint érted.
2021. máj. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értek egyet annyiban az első válaszolóval, hogy “ne lépj ki vissza belecsapsz”

Szerintem ez bullshit. Ha nem érzed magad kellemesen, nem tetszik ami történik akkor nyugodtan kiszállhatsz. Ne kényszerből csináld! Csak ami mindkettőtöknek megfelel

2021. máj. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ilyen egyszerűen azért. Hamar kiábrándulok és akkor elmúlik. Van olyan, aki egy mondatot nem tud értelmesen leírni és akkor már szexuálisan nem találom vonzónak, hiába van kigyúrva. De volt olyan is, hogy akkor múlt el a vágyam irányába, amikor azt akarta, hogy másokat szopjak le.

Változó. Azt hiszem jobban bejön, ha értelmesebb, mint én és esetleg birtokló.

2021. máj. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Én is így érzek. Bár én bi vagyok. A ferfiakban a dominancia tetszik. Félelmet tudnak kelteni bennem. Ettől vágyok arra, hogy kiszolgáljam őket.
2021. máj. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Egy ilyen srác szophatna naponta :)
2021. máj. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%

Ne haragudjatok meg, de betegek vagytok.(tényleg nem bántásból írom) Már bocsánat és ezt nem a melegségre értem, de borzalmas ezt olvasni. Ne fogadjátok már el a mentális betegségeket, hanem tessék kikezeltetni. Úgy megfogjátok szívni hosszútávon, hogy utána már nem lesz lehetőség változtatni, csak sírni és bánni a múltat.


Ne vággyatok már biroklásra vagy a kihasználhatóságra. Ez nem normális. :D Ennyi büszkeség és akaraterő nincs bennetek? Hát az ilyeneket tapossák el az életben a leghamarabb. Azért, mert gyerekkori traumák értek titeket és csalódások, attól még nem kell elfogadni ezt az elferdült tudatalattit. Az sem normális, aki azt akarja, hogy eszköz legyen és az sem, aki eszközként kezel mást. Ezek mentális betegségek tünetei. Ne fogadjátok el őket, hanem kérjetek segítséget! (Nem csodálom, hogy a melegek között alig van normális kapcsolata valakinek, de azt sem csodálom, hogy mentális betegek lesznek a sok b*sztatásból és kirekesztéstől fiatal korban. Viszont felnőttként már ez nem kifogás a tettekre. Észre kéne venni, ha valami nem normális. Mert ezzel ártotok magatoknak és másnak is. Szóval ezt nem kéne elfogadni. Persze mindenkinek a saját döntése.)

2021. máj. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 MercyMester válasza:
100%

7es válaszoló, egy birtokló-"eszköz" aktus nem mindig van ám így az élet minden terén, az én párom is nagyon kontrollál és élvezem, ha azt csinálja velem amit akar (CSAK úgy, hogy tudja engem is beindít ez). viszont mikor éppen nem kufircolunk, akkor egy teljesen átlagos kapcsolatról van szó, sosem degradál engem és maximálisan egyenlő vagyok vele!

NEM homoszexuális kapcsolatban vagyok, csak hogy ne lehessen a homoszexualitásra fogni :D

2021. máj. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van hogy rámjön ez az érzés, ami a kérdésben van.
2021. jún. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele ha dominánsab férfivel találkozom akkor azt akarom hogy birtokoljon használjon és ki akarom elégíteni

21/p

2021. jún. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!