Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg férfiaknál mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg férfiaknál mennyire általános, hogy kapcsolatban kicsit elengedik magukat és meghíznak?

Figyelt kérdés
Heteróknál egész gyakori, h mikor a faszi kapcsolatba kerül vagy megállapodik akkor növeszt egy cuki kis pocakot. Melegeknél mennyire van ez jelen? Tapasztalatok?

2020. jún. 19. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nincs. Barátomnál minimális. 21/f
2020. jún. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Mint bármelyik másik párkapcsolatban ami hetero. Ezt nem tudod általánosítani.
2020. jún. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

A melegek többsége sokkal hiúbb annál,hogy elhízzon.

Egyébként pedig amúgy sem arról híresek,hogy tartósat keresnek, így a következő kiszemelt előtt nem lehet lepukkanva megjelenni...:)

2020. jún. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vettem észre hogy kevésbé jellemző rájuk, de természetesen vannak kivételek.
2020. jún. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kivetelek. Baratommal 3 es fel eve vagyunk egyutt... en 5 kg o 6 kg hizott...
2020. jún. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ftf1983 ***** válasza:
100%
Mi mindketten szedtünk fel nem keveset az elmúlt majd 2 évben. Saját tapasztalatom az, hogy azért sokak kapcsolatban elengedik magukat kisebb-nagyobb mértékben. Aki persze nem tud hízni azon nem látszik. Azok, akik a kapcsolatban is ugyanúgy tolják az edzést, a kaját és a külsejük a minden ott sokszor azért kiderül, hogy emberünk bizony nem a hűség mintapéldánya. Nem azt mondom, hogy kapcsolatban ne járjon edzeni az ember és ne foglalkozzon magával csak azért a mértéken lehet változtatni. Persze vannak kivételek minden szempontból.
2020. jún. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért leginkább azon múlik, kiknek mi az ideálja mind önmagára mind másokra vonatkozólag. Véletlenekben én nem hiszek. Nyilván két kockahasfétises nem fog csak úgy véletlenül meghízni, ezt borítékolhatod, akik viszont a husibb, markolászhatóbb formákra izgulnak sorakozó bordák látványa helyett, azoknál meg nem biztos, hogy véletlen az, hogy végre nagy nehezen sikerült pár kiló húst magukra szedni ebben a nyugis, koronavírusos időszakban.


Nekem az a véleményem, hogy akivel nem fér össze, hogy kövér legyen, az nem lesz kövér, aki viszont szép lassan azzá lesz, azzal ez a lét bizony fejben összeegyeztethető. Párkapcsolat esetén mindekettejük számára összeegyeztethető. Ha nem lenne az, már nem lennének együtt.


Ez ugyanolyan, mint a kopaszság. Akivel, az nem összeegyeztethető, az bizony addig fog járni beültetésekre vagy parókaboltokba, míg haja lesz. Aki kopasz az azért az, mert össze tudja magával egyeztetni a helyzetet, vagyis ő úgy van jól meg a bőrében.

2020. jún. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én elengedtem magam de párom akarta és tetszik neki szóval egyikünket se zavarja :D 22/F
2023. máj. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!