Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Női ruhás pasi kedvelők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női ruhás pasi kedvelők nektek mi a lényeg?

Figyelt kérdés
Lehet pl aktív a női ruhás? Mi a fontos? Vékony legyen? Vagy mi a lényeges? Engem pl izgat a női ruha.
2021. jún. 3. 07:38
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Az hogy minnél vékonyabb legyen. Nekem a női ruhás csak passzív lehet mert aktív vagyok de amúgy tuti van akit izgat ha aktív vagy.
2021. jún. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Összkép számít, nekem egy csinos aktív crossdresser nagyon bejönne.

22/F

2021. jún. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
legyen nőies
2021. jún. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem izgat de passzívként igaz az análba nem vagyok biztos. Egy nálam fiatalabb sráccal kipróbálnám.
2021. jún. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen fúl passzív.
2021. jún. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én biszex vagyok. Nekem az a lényeg h minél igényesebben nézzen ki. Aki ilyen alkalmi crossdresser és amúgy szőrös vagy ronda a sminkje attól rosszul vagyok. Attól h felvesz egy harisnyát meg tűsarkút nem lesz nő valakiből, sok esetben csak röhejes.

Ha nőnek öltözik csinálja rendesen. Full test gyanta, igényes smink, igényes ruhák amik nem röhejesek, ne öltözzön prostinak, viselkedése is legyen nőies.

Persze passzív legyen és szeressen sz .pni, el sem tudnám képzelni h aktív legyen.

2021. jún. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kajak53 ***** válasza:
100%

A kérdésböl nem egyértelmü, hogy ki a nöi ruhás.

1-nöiruhás pasikedvelö

2-nöiruhás-pasi kedvelö


Tudom, nem jó a helyesirás, csak érzékeltetni akartam, hogy az egyik verzióban nöi ruhát viselöröl van szó, aki pasikat kedvel. A másik ennek az ellentéte: valaki, aki kedveli a nöi ruhát viselö pasikat. Szóval, mi a kérdés?

2021. jún. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én olyan vagyok akinek bejön a másikon!
2021. jún. 9. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!