Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol lehet cam-verni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet cam-verni?

Figyelt kérdés
Nincs igényem rá, csak mondták már páran, hogy ők szokták camon verni, akár úgy, hogy egy ilyen chatszobában többen is vannak kamerával. Ez hol van? Skype? És honnan találnak meg, vagy honnan értesülnek ilyen csoportokról?

2021. jún. 3. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ide pl. tudsz jönni Skype-csoportokba anoním is, amíg a meghívási link élő:

[link]

[link]

[link]


[link]

2021. jún. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ahaaa értem. És ezek fix csoportok, és bármikor be lehet lépni? Bocs, analfabéta vagyok a skypehoz...

Mondjuk az utolsó nyilván állandó online dolog, de ott nem lehet esetleg ország alapján keresni? Csak kontinenst találtam.

2021. jún. 3. 16:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
dirtyroulette
2021. jún. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak snapen szoktam, meglepődtem, hogy vannak ilyen Skype csoportok is.
2021. jún. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
GayChat.com
2021. júl. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!