Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tudnám növelni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám növelni az önbizalmam?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Egy jó ideje már online ismerkedem,vagyis pontosabban ismerkednék. Viszont valahogy egy idő után mindig megszakítom az illetővel a beszélgetést, ha oda kerül a sor hogy találkozzunk. Úgy érzem nagy önbizalomhiányban szenvedek. Nem vagyok épp a legvékonyabb teremtés, bár barátaim és családom szerint azért a túlsúlytól is messze vagyok.

Mit tehetnék annak érdekében, hogy nagyobb önbizalmam legyen?

Már nagyon szeretnék kapcsolatot, ha nem is hosszútávút, esetleg alkalmit.

Köszönöm a válaszokat.



2021. jún. 3. 19:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Úgy hogy veszel egy nagy levegőt és nem megszakítod a kommunikációt hanem elmész arra a randira. Ezzel a viselkedéssel nem csak magadat, de a kommunikációs partneredet is szívatod, felesleges körök futtatásával. Látta a partnered képen hogy nézel ki nem?
2021. jún. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Hát.. ha fiatal vagy, én lecumiználak. <3
2021. jún. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Talán pont úgy, vagyis attól erősödne az önbizalmad, ha rászánnád magad a személyes találkozásra. 😊
2021. jún. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 StevenUp ***** válasza:
100%
Menj el sportolni. A legjobb önbizalom növelő ha van sikerélmény
2021. jún. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy randira kötöttségek nélkül, mintha csak barátok lennétek. Biztos vagyok benne, hogy van olyan srác, aki ebben benne lenne. Mivel nincs a randinak tétje, így nem kell izgulnod, magadat adhatod. És ha jól sikerül, lehetséges, hogy lesz folytatása is. Ha pedig nem, akkor legalább megtapasztaltad, hogy hogyan is működik ez, és talán szereztél is egy jó barátot.
2021. jún. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Sport sokat tud segíteni.
2021. jún. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Na mintha magam olvasnám...
2021. jún. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Dettó ugyanez vagyok én is 😂


22f

2021. jún. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagylevegő ....és folytatod az ismerkedést....randizol.Ha így folytatod nagyon sok jó dologból kimaradsz amit most kell átélni.Biztos vagyok benne hogy találsz magadnak párt.Azt se felejtsd el ha nem jön össze egy két randi ...az mindenkivel előfordul.
2021. jún. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igyekszem változni. Remélem a következő alkalommal ha valakivel már tényleg úgy alakul majd lesz elég bátorságom sokkal jobban megnyílni. :)
2021. jún. 3. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!