Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A férfiak nagy részében van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nagy részében van hajlam?

Figyelt kérdés

Van egy meleg ismerősöm, el szokta mesélni mikor kivel és hogy.

Helyi lakos, és nyiltan meleg. Sokszor elcsodálkozom rajta, hogy olyan családos emberek is bepróbálkoznak nála akiken nem csak én de még ő is meglepődik, mert ki nem néznéd belőlük.

Van olyan is aki ittasan mer csak nála kezdeményezni, de sokan még józanul is bepróbálkoznak nála.

Szerintem a pasik nagy részében van valamilyen százalékban bi hajlam, már ha abból indulok ki, hogy nekem is megnézik piszoárnál a farkam, még ismerős is, tavaly mikor a strandon voltunk a szemem sarkából láttam, hogy bámulja, pedig családos.



2021. jún. 4. 09:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem reális lehet a 10-20℅, hisz nem csak melegekről, hanem biszexuálisokról is szó van.

Előbbieknek körülbelül 2-8℅ az aránya.

Utóbbiaknak vitatott. Van, aki szerint 100℅, van, aki szerint 0℅.

2021. jún. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

"ahogy a mondás tartja: ha nincs ló, jó a szamár is


inkább keresek egy homi gyereket, minthogy zsebhokizzak, amíg nem találok csajt, de ettől függetlenül a csajokat szeretem, csakhát ugye a szükség nagy úr néha"


Hát én akárhogy nézem, ha egy női börtönbe lennék bezárva akármennyire lennék is kanos, azért nem lenne mindegy.

Ugyanez a helyzet a férfiakkal is a börtönben.

Ott is azért merészebbek, mert gondolom mikor valaki kiszabadul nem vég fel a dologgal az ismerősök előtt, így tudja, hogy nem tudódik ki.

2021. jún. 4. 15:41
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A kielégülésre vágyást nem kell összekeverni a homoszexualitással, esetenként valóban a "ha ló nincsen, akkor a szamár is megteszi" érvényesül. A nők szexualitása és igénye nem mindig passzol a férfiakéhoz.
2021. jún. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
94%
Sok ember szerencsés, ha már fiatal korábban rájön, hogy van benne bi hajlam. De mit tegyen egy olyan pasi, aki csak ötvenes éveiben érzi azt, hogy szeretne egy két dolgot megtudni, átélni. Ahogy olvasom a beírásokat,mindenki a fiatalokat keresi,fogalmam sincs, hogy van e még ilyen érzésekkel valaki ,és azt hol lehetne megtalálni?.A társkeresőben csak csupa kiélt,mindenen túllévő emberek vannak,ez annyira nem vonz.Valaki tudná a megoldást?
2021. jún. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!