Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha nagyon vastag, vaskos a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon vastag, vaskos a pénisze akkor hogyan lehet kényeztetni?

Figyelt kérdés

Rövid, mondjuk olyan 15 cm. De nagyon vastag.

A nyelvemmel nem tudom körbejárni amikor a számban van.


Pl análnál ez bajt okozna, nem?



2021. jún. 5. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Ha kelloen kitagit akkor nem kell, hogy gondot okozzon.

Oralnal en azt csinalom, addig kapom be mig kenyelmes, ha o tobbet akar akkor iranyit.

2021. jún. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Ahogy az első válaszoló írja. Análnál én pl kimondottan szeretem az ilyen méretet.
2021. jún. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%

Az azért már bizony szép méret, ha a kis nyekvecskéd sem éri körbe.

Az volt a kérdés, hogyan tudom kényeztetni ?

Sokféleképpen. Nem muszáj ám bekapni. Sokan azt hiszik, hogy kötelező bekapni.

Simogasd a nyelveddel. Puszilgasd, nyalogasd, játszál vele kicsit.

Nekem pl még izgatóbb is ha látom, hogy mit csinál vele a barinőm, mintha csak úgy eltűnik a szájában.


Az anállal azért vigyázzatok. Sokszor még a profi lányok a neten, akik ezzel foglalkoznak, azok is írják, hogy túl nagy méretet nem vállalnak.

Valószínűleg nem véletlenül mondják.

Na persze mindig vannak kivételek is, mert van akibe a fél literes Kólás flakon is eltűnik, de nem ez az általános.

2021. jún. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!