Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha 4 jól megtermett meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 4 jól megtermett meleg férfi lefog egy heteró férfit és kiverik a répáját, akkor a heteró férfi előbb utóbb magömlést produkál?

Figyelt kérdés

2021. jún. 5. 11:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
persze, sok megeröszakolt nő is elélvezet
2021. jún. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon valószínű 🤷‍♂️
2021. jún. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Sok megerőszakolt ember (nő és férfi) élvez el, részben ez okozza azt a gyakori szégyenérzetet, ami miatt sokan nem jelentik a dolgot. Ez viszont csakis testi dolog, valójában (vagyis a gondolatait és vágyait tekintve) nem élvezi az erőszakot.
2021. jún. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
az biztos, hogy utána 4 jól megtermett cimbimmel felkeresnénk őket és mi is kivernénk nekik...a fogukat...1től 1ig
2021. jún. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem. 2 alkalommal is próbáltak melegek pettingelni, de nem történt semmi, mert egyszerűen nem állt fel.
2021. jún. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Két okból sem. Az egyik mert nem izgul a melegekre. A másik hogy a stressz, az agresszió a kényszerítés fog annyi stresszt tolni az agyába hogy akkor sem állna fel ha öt playmate ugrálnak közben pucéron előtte.
2021. jún. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

nem fog felállni neki mert:

1. nem izgatja szexuálisan másik férfi, pláne nem 4, pláne nem erőszakos

2. eléggé feszült pillanat lenne ez számára, finoman szólva nem tudna ellazulni hozzá.

3. hülye kérdés hülye és buta emberektől. de mindenki kezdte valahol, most te is kicsit okosabb lettél.

2021. jún. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én már olvastam hírt arról, hogy autópálya mellett nők műszaki hibát színlelve a segítőkész férfit megerőszakolták. Egyszerűen a test a fizikai ingerre így reagál. (Megtörténik fordítva is: az illető nagyon szeretné a szexet, vágyik is rá, de a farka megmakacsolja magát. Vagyis a testi és a mentális inger szét tud válni egymástól.)
2021. jún. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de úgy hangzik a kérdés, mintha egy Prosti tévés ivászat közben elkezdett képzelegni a melegekről, hogy mit csinálhatnak amikor kanosak és ez lett a végeredmény.


Egyébként nem tudom, nem voltam ilyen helyzetben, de szerintem nincs ilyen, és ha van, az is kényszerből, ami meg ugye az nem szex, hanem erőszak.

2021. jún. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha teljesen hetero, akkor nem állna fel neki és úgy nem igazán tud elelevezni.
2021. jún. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!