Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aki meleg,az kicsi korában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki meleg,az kicsi korában mindig a lányokkal szeretett játszani?

Figyelt kérdés
Mindig babázott,és nem érdekelte a fiúk társasága? (pl játékkatonát,autók) stb...?

2021. jún. 16. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, bár az arányokat nem ismerem. Én például fiúsabb voltam ilyen szempontból, inkább autókkal, G.I joekkal, legóval játszottam és nem lógtam lányokkal.
2021. jún. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet ráhúzni ezt a sablont teljes mértékben.

Babáztam és autóztam is.

De a passzív barátom soha nem babázott, nagyon fiús verekedős igazi rosszcsont volt.

Mint Gálik úr a történeteiben tik tokon, aztán ki tudja lehet ő is zenész

2021. jún. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanolyan arányban barátkoztam fiúkkal és lányokkal. És fajongok az autókért, ahogy kiskoromban is. Most középiskolában szinte csak lány barátaim vannak, de nem hiszem hogy a melegségemből kifolyólag, csak grafikus szakon elég kevés a fiú.
2021. jún. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Rajongok*
2021. jún. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

NEM. A szexuális preferenciák kialakulásának, nemi identitásnak semmi köze ahhoz hogy valaki gyermekkorában mivel játszott. Teljesen másképpen alakul ez ki a szexuális fejlődés során. Vannak melegek a legmaszkulinabbak között (katona, rendőr, bokszoló stb.) is, ahogy van olyan aki fiatal korában végig lányok között volt (mert pl. több lánytestvére van) de mégis atomhetero.

Amire te gondolsz az eltérő nemi identitásúak egy szűk csoportja akik "amióta az eszem tudom lány/fiú akartam lenni" de ők a melegek, leszbikusok nagyon kis részét alkotják.

2021. jún. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmi köze hozzá. Én mindig fiúkkal játszottam. Autóztam, stb. Általános suliban és középsuliban is haverjaim voltak, szóval ez egy marhaság. Van ilyen is és olyan is.
2021. jún. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően két különböző gyökerű jelenséget suvasztottak be ész nélkül az úgynevezett meleg skatulyába. Az egyikeknek szexuális orientációs mássága van, és semmi másban nem különbözik a személyiségük, mentalitásuk a többi férfitól. A másik csoport pszichológiailag nem, vagy nem teljesen férfi aggyal, pszichével rendelkezik. (Ez az, amit gender-másságnak neveznek.) Ez utóbbi jelenség születéstől fogva adott, legkisebb kortól fogva egyértelműen jelentkezik. És nem szexualitásról szól, pláne, hogy igen jelentős hányaduk közel aszexuális. Nekik egy szűk rétegük jut odáig, hogy testi átalakulást is akarjon magán, a nagyközönség csak őket tekinti transzneműeknek, ez azonban nem jelenti azt, hogy a többinél ne hasonló eredetű lenne a jelenség.


Huszon éve hiába írják le százezerszer... de tessék már megérteni, hogy az a fiú, aki lányként működik, annak nem szexuális orientációs, hanem gender mássága van. A sima homoszexuális pontosan annyiban különbözik a heteró férfiaktól, mint egy sovány nőre, egy kövér nőre, meg egy női lábakra izguló heteró férfi egymástól, azokat se fogod tudni megkülönböztetni ránézésre, viselkedésből. Mert nincs különbség. És teszem hozzá, azokat a heteró izgalmakat sem fejtették még meg, miért van egyiknél így, másiknál úgy. A nemi kromoszómaszám eltéréseket, az interszexualitást és a transzneműséget már megfejtették, vitán kívül áll.

2021. jún. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindennel és mindenkivel játszottam, néha barbikkal játszottam máskor pedig katonákkal autókkal meg sokat társasoztam. Többnyire fiúkkal játszottam, de nem volt problémám lányokkal is játszani, meg tudom magam érteni mindenkivel. Amúgy biszexuális vagyok akinek jobban bejönnek a srácok.
2021. jún. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!