Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúként milyen a kollégi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúként milyen a kollégiumi élet?

Figyelt kérdés

Igazából csak kíváncsiságból kérdezem, érdekel, hogy ilyen esetben hogy mennek ott a dolgok, előfordulnak-e kínos szituk emiatt, titokban lehet-e/kell-e tartani, hogy viszonyulnak hozzád ha kitudódik, netán volt-e már valami ottani kalandotok, meg ilyesmik.


Ha valaki meg tud osztani személyes tapasztalatokat, vagy tudna mesélni valamit ezzel kapcsolatban, azt nagyon megköszönném. Ha kort is írtok az még jobb.


(Komolytalan válaszokkal légyszi ne raboljuk egymás idejét!)


2021. jún. 16. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 koliba volt részem. Az elsőben volt egy rossz élményem. Ugyanis felállt a fürdőben és nem azért mert néztem a többieket vagy ilyesmi. Így alakult. Ezért piszkáltak is. Aztán egyszer volt egy erősebb srác aki szintén piszkált ezzel. Csak hogy szerintem meleg volt ugyanis egyszer a WC-n (mert a szobába nem ment az ember ugye nagy dolgot csinálni) találkoztam vele. Mentem be a kabinba és utánam jött. Konkrétan rávett, hogy verjük ki. Bár a rávétel túlzóan kedves hisz erősebb volt és kijelentette, hogy most verjük ki.Ahogy mentem volna ki visszarántott és elmondta hangsúlyosabban. Hát kivertük...


NA a másik koli már más volt. Ott a sors hozta hogy egy meleg sráccal kerültem egy szobába. Viszont ez csak az utolsó évben derült ki hogy meleg. Eszembe se jutott róla, mert nagyon jó pasi volt. Aztán egyszer nyitva hagyta a laptopot amin nyitva volt az egyik meleg oldal... Hát ráírtam hisz láttam a nickjét :) Sajnos csak 2x volt szex mert nem akarta keverni a dolgokat de 2x volt hogy mégis belement mert nagyon olyanja volt.

2021. jún. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%

Nekem sok kalandom volt.

18F

2021. jún. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Egy fokkal felnőttebb gondolkodásúak mint középiskolában az emberek, de attól még ha kiderül ugyanúgy a gúnyolódások céltáblája leszel. Ha tökös vagy akkor csak a hátad mögött, ha gyengének tartanak akkor szemtől-szemben is menni fognak a megjegyzések. Egyébként egyetemtől, szaktól is függ. Egy történész szakon ahol sok a jobboldali gondolkodású keményen rád tudnak szállni, ahogy egy maszkulinabb szakmában is, egy művészeti jellegűn meg sokkal befogadóbbak (mivel eleve több a meleg). Kínos szitud ebből van, nyilvánvalóan ha dugsz valakivel a koliszobában akkor bezárod az ajtót akár meleg vagy, akár hetero.
2021. jún. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Nekem van kolis élmény de nem úgy. Szóval pár éve voltam koliba. Mert olcsó volt a szállás. Tavaszi szünet volt, így kb üres volt de 1-2 ember volt azért. Az egyik kolis srác kellett hogy átadja az ágyneműt. Így megismertem az egyik lakót.


Na szóval miután megérkeztem én elmentem fürdeni és míg fürödtem jött 2 srác. Eleve vicces volt mert mint kiderült összsen 5 ember volt az emeleten velem együtt és volt 2 fürdő. Szóval simán mehettek volna a másikba. Vagy később. De nem. Miközbe fürödtem ők is elkezdtek de direkt velem szembe tusolni. (Az egyik az aki adta az ágyneműt) Utólag tudom nem véletlen jöttek oda tusolni. Elkezdtek nézni ahogy fürdök majd a farkukat verni. Erre nekem is felállt. Aztán átjött az egyik srác, megfogta, letérdelt és bekapta. A másik elment kulcsra zárni a fürdő ajtót majd jött ő is. Smároltunk. A többit képzelje el mindenki. 3 napot voltam ott. Volt pár együttlétem velük ezidő alatt. Később már a szobámban :) Se előtte, se azóta soha nem szedtek még így fel. Szóval ez nagyon jó volt az egómnak mert nem vagyok nagy szám. Aztán sokat dumáltunk. Mivel vidékiek voltak és a koli is (Nyíregyháza) vidék így kevés volt akivel lehetett. Így örültek neki hogy van valaki. És megérezték, hogy talán én vevő vagyok erre. Amúgy szép emlék. Sajna azóta már külföldön dolgozik mindkettő fiú de néha beszélünk. Nekem nagyon szép emlék, főleg amiatt hogy felszedtek végülis. :)

2021. jún. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
4-es, lettem volna a helyedben, jó lehetett 😁
2021. jún. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetemen kerültem kollégiumba, nekem nem nagyon vannak a koliban kalandok, mindenki el van magának, a teljes koli tudja hogy meleg vagyok de senkit nem zavar. Ha meg a hátam mögött gúnyolnak akkor oda is valók
2021. jún. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy évet voltam egyetemi kollégiumban, de mindenki magának való volt, mintha egy lakóház lenne. Szerintem ez azért volt, mert minden lakásban volt saját fürdőszoba és konyha. Nem nagyon láttam összetartást, haverkodást lakásokon kívül. Nekem semleges volt a koli jelenség, nem történt semmi érdekes.
2021. jún. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én két tanévig voltam kollégista (2013-2015). Nem voltam benne egyetlen egy dologban sem mert nem vagyok vevő ilyesmikre (rólam végig nem is tudták hogy meleg vagyok. Ha megkérdeztek volna elmondtam volna), de azt tudom, hogy volt két srác akik nyíltan vállalták magukat, vagy legalábbis nem féltek bevallani másságukat. Egyikük bi, a másik pedig meleg volt. Biztos, hogy jó párszor elvoltak egymással mert nyíltan meséltek az élményeikről és a többiek is tudtak róluk.
2021. jún. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!