Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúként milyen a kollégi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúként milyen a kollégiumi élet?

Figyelt kérdés

Igazából csak kíváncsiságból kérdezem, érdekel, hogy ilyen esetben hogy mennek ott a dolgok, előfordulnak-e kínos szituk emiatt, titokban lehet-e/kell-e tartani, hogy viszonyulnak hozzád ha kitudódik, netán volt-e már valami ottani kalandotok, meg ilyemsik.


Ha valaki meg tud osztani személyes tapasztalatokat, vagy tudna mesélni valamit ezzel kapcsolatban, azt nagyon megköszönném. Ha kort is írtok az mégjobb! :)


(Komolytalan válaszokkal légyszi ne raboljuk egymás idejét!)



2015. jún. 3. 00:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%

Én 1 évig voltam aktív kolis, hát a zuhanyzás merő érdekes volt, nehéz volt a merevedésem visszatartani. :)


De jó volt, főleg amikor sok srác bejött zuhanyfüggöny nélkül, és tök természetes volt hogy mindenki néz mindenfelé :)


Na meg a feszes boxerben járkáló srácok, délután csak így láttál mindenkit, mert télen is nagyon meleg volt ott, hihetetlenül élveztem a látványt, főleg hogy a kolisok 90%-a baromi jó testű srác volt.


Sose mond el hogy meleg vagy, mert az egy nagy kitagadáshoz vezet, én is onnan tudtam meg, hogy volt régebben ott meleg.


20 éves voltam, vagyis 19 mikor odajártam. Kalandokban ne reménykedj, mert a 99%-uk vérbeli hetero, és nehéz rájönni ki meleg ki nem.


Rengeteg magamutogató srác van, akiről azt gondolnád hogy meleg... közben két akkora pofont kapnál tőlük, hogy csak na.

2015. jún. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt lefelejtettem hogy a zuhanyzóban én mindig befelé fordulva zuhanyoztam, mert én se használtam függönyt, mindenki hülyült, szórakozott, táncolt meg baromkodott a zuhanyzóban, egyszer még egy srác mondta is mikor kicsit bepucsítottam hogy megmosakodjak normálisan, hogy "jó seggem van, de vigyázzak mert a végén még beteszi" de az egész csak poén volt :) Sajnos.
2015. jún. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

És a szobatársak nem fogtak gyanút hogy a boxeres jósrácokat nézegeted? :D

Egyébként jól hangzik amit írtál, én mondjuk sosem voltam kolis, de mindig is érdekelt hogy milyen lehet. :D A legtöbb embertől azt hallom, hogy még ha néha a körülmények kicsit szarok is voltak, azért mindenki pozitív élményekkel zárta le azt az időszakot az életében.

2015. jún. 3. 01:33
 4/23 ftf1983 ***** válasza:
100%

Nekem több meleg ismerősöm is volt koleszos akár középsuliban akár fősulin/egyetemen.

Teljesen változó, hogy miket mesélnek azokról az időkről.

Van olyan ismim, akinek több kalandja is volt a koleszban és bizony a legtöbbször a kőheteró srácokkal. Van, aki rejtőzködött és max félve leskelődött és ő is fal felé fordulva a zuhanyzóban :D Van olyan, aki két ágyasban volt és a szobatársa tudta, hogy meleg és ennek ellenére nem csinált abból problémát, hogy boxerben vagy éppen meztelenül legyen a srác előtt. Van egy barátom, aki művészeti suliba jár és a 4 fős kolis szobájukban 2 meleg, 1 biszex és 1 heteró srác van. Én azt hallottam, hogy bölcsész, művészeti sulis közegben nem annyira nagy ügy, ha valaki meleg, míg műszakis területen már inkább kevésbé tolerálják a melegeket.

2015. jún. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%
Szopás...
2015. jún. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Én biszex vagyok,de nem egyszerű.A zuhanyzóban én is szeretek nézelődni,majd befelé fordulva fürdök.
2015. jún. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
70%
srácok, most vertem ki ezekre a válaszokra :DD
2015. jún. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan h mindenki kohetero :'D

mindig van par sexy adonisz aki meleg vagy biszex mindenhol :D

Sajat tapasztalat :P

2015. jún. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
98%

Ahol én voltam ott kerülték nagyívvel a melegeket, mert hallottam a több éves szobatársamtól a sztorit... Úgy került fel a téma, hogy rá volt írva az ágyra hogy "suck.ing championship 2012"... meg hogy "szeretem a fa.szt a nagyot", és rákérdeztem, és azt mondta a srác, hogy tavaly volt egy külön szoba két melegnek, mert hogy senki nem akart velük lakni... pont azért mert melegek... na meg ujjal is mutogattak rájuk, amit a nevelőtanár is megerősített...


A vicc az, hogy ez a két srác aki együtt lakott még egymást is utálta... szóval valami gyötrelmes életük lehetett.

2015. jún. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

jah bocsi hogy a 4. válasozm már, de én olyan koliban voltam ami független és OKJ miatt... voltak itt fiatalabbak.. idősebbek... de nem fősulisok... vagy érettségire mentek vagy OKJ-t tanultak (utóbbi volt a többség).


Meztelenkedés szobában nem volt nagy divat, fürdőben mindenki felöltözött... inkább boxerben volt mindenki. Volt hogy leejtettem a boxert a vízes földre, így pucéran mentem be a szobába, és öltöztem fel, de még jó hogy a szekrényajtó eltakarta a merevedésem.


Volt egy nagyon jó srác a szobában, aki sokszor hagyta elől a boxerét, és volt hogy beleszagolgattam megnyalogattam (használt boxer volt)... érződött rajta a férfi szag :P De mindenki higienikus volt.


Szerintem sokan maszturbálnak koliban, de a legtöbben a WC-ben, zuhanyzóban (függönnyel eltakarva), meg ilyenek... Én is párszor kivertem mikor félig elvolt húzva a függöny láttam a srácot zuhanyozni, de pont úgy álltam hogy ne lássa...


A legvicesebb az volt, amikor bejött egy srác a fülkébe, hogy adjak neki egy kis tusfürdőt... én meg amíg nyomtam a kezébe végig a farkát néztem, mert nem volt félreérthető... közben küzdtem a merevség ellen. :)


De egyszer olyan is előfordult hogy egy másik sráccal voltam a zuhanyfülkében mert túl sokan voltunk bent. Ott kimondottan nem volt nemi kontaktus, mielőtt valaki még ezt beképzelné, csak pl. összeért a combunk meg ilyenek... ott ezért volt nehéz tartani magam.


Mondjuk egyszer megtoltam egy picit a fenekem, így pont hozzáért a kezéhez...


De tapasztalatból beszélek, amíg azt gondolják hogy hetero vagy, addig akár véletlen is fogdoshatod őket... ha megtudják hogy meleg, a közeledbe se mennek, sőt... Ha meg diszkréten oldanád meg valakivel, akkor elpletykálja az egész folyosón.. Ez volt azzal a két meleg sráccal.

2015. jún. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!