Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A transzneműek miért vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A transzneműek miért vannak kiakadva, ha nem olyan neműnek nézik őket, mint amilyennek vallják magukat?

Figyelt kérdés

Nincs bajom az LMBTQ közösséggel, sőt, én is a tagja vagyok, de ezt nem tudom megérteni.

Ha van egy transznemű ember, aki nőnek vallja magát, de mégis első ránézésre jobban hasonlít egy fiúra, és ha fiúnak nézik ezen miért vannak sokan kiakadva?



U.i:

Nem célom ezzel a kérdéssel

megbántani senkit


2021. jún. 18. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert nyilván egész életükben ez ellen akartak menni.

Azonban teljesen jogosan véled őket egyik vagy másik nemnek inkább, vannak olyan külső jegyek, amik túlságosan azonosítani tudják az eredeti nemi hovatartozást.


Inkább az a kérdés, hogy te miként kérdel rá erre? Vagy hogy jön szóba, hogy megejtsd a nemét? Mert angolba nyilván ha leszólítod, beszélsz róluk, akkor a she és he elárulja, hogy te minek látod őket, de a magyarba hogy jön ez szóba?

2021. jún. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Egyszerű, ha picit is látod h férfi de próbál nő lenni akkor tiszteld meg annyival hogy nőként tekintesz rá.

Vagy ha no akkor ellenkezőleg.

2021. jún. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
én azt sem egészen értem, miért lett része az LMBT-nek. az L, M vagy a B szexuális orientációt tekintve kisebbségek. a T is egy hátrányosan megkülönböztetett kisebbség, de nem szexuális orientáció szempontjából.
2021. jún. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%
Mert hülye!
2021. jún. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4%
Semmi bajom velük, de amikor kaptam egy ilyen megjegyzést, hogy "Nem sokára meg kell gondolnod, hogy kiknek mondasz nemet."...kissé elgondolkodtatott.
2021. jún. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne azt nézd, hogy melyilnek néz ki jobban, hanem hogy mit látsz melyiknek akar látszani jobban.
2021. jún. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!