Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Most akkor milyen az identitás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor milyen az identitásom ?

Figyelt kérdés

Most vagyok 23 éves és eddig melegként éltem az életem de mostanában kíváncsi vagyok hogy milyen egy lánnyal is csókolózni. Meg arra is hogy milyen érzés egy lánnyal kapcsolatban lenni ?

Meg néha olyanok jutnak eszembe hogy transznemű vagyok. Ha pl látok egy hullámos hajú nőt akkor tetszik és én is olyan hajat szeretnék. Szóval nem igazán tudom hogy most mi van velem. Lehet a sok csalódás a pasikban zavart össze.



2021. jan. 16. 01:48
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Egy dolgot tudok javasolni: kísérletezz. Ha vonzanak a lányok is, ismerkedj lányokkal. Ha mégsem vonzódsz hozzájuk, akkor arra úgyis rájössz előbb-utóbb. Egyébként a szexuális orientáció nem bináris dolog, lehet, hogy biszexuális vagy, csak a férfiakhoz sokkal jobban vonzódsz, a nőkhöz csak egy kicsit.

A nemi identitásoddal kapcsolatban ugyanezt tudom javasolni. Szerezz be pár női ruhát, esetleg sminket, vagy növeszd meg a hajad. Ha tetszel így magadnak, akkor jöhetnek a további lépések. De csakúgy, mint a szexuális orientáció, a nemi identitás sem bináris dolog, mondhatod azt, hogy genderqueer vagy és nem akarod beskatulyázni magad egyik nembe sem.

2021. jan. 16. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Yoda m. ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Azt írod, sok csalódás a pasikban, az zavart össze. Lehet az is. Ám ha 23 évesen(!) már sokat csalódtál... ráadásul a saját nemed tekintetében, talán meg kellene próbálnod a másik nemhez kapcsolódnod. Lehet, hogy itt van a kutya elásva. De, ha azt mondod, hogy a lányoknál már próbálkoztál régebben... és az volt a kudarcok sorozatának időszaka, akkor tedd fel magadnak a kérdést: - Lehet hogy fejjel mentem neki a falnak? Vagy ajtóstul rontottam a házba?Lehetséges, hogy nem jól próbálkoztam?

Tudod... én azt tapasztaltam, hogy ha tele voltam elvárásokkal a másikkal szemben, akkor rendszeresen pofára estem. Azaz csalódtam.

Ám minél kevesebb (ma már) az elvárásom a másiktól, annál kevésbé csalódok. (Mert nincsenek előfeltételezéseim) És ez NEM azt jelenti, hogy igénytelen lennék. Hanem azt jelenti, hogy önmagamnal szemben vannak elvárásaim. Önmagammal szemben vagyok igényes. Hogy jól nézzek ki. Hogy helyes gondolataim, elképzeléseim, cselekedeteim legyenek. Hogy NE illúziókat tápláljak a Másik iránt: - De jó lenne, ha Ő kicsit is jobban szeretne engem! - (Ez maga a nárcizmus előjele, ahol az ÉN a fontosabb, nem a TE.)

Úgy is mondhatnám, fordítsd meg a hozzáállásod, 180 fokkal.

És mostantól tegyél úgy, mint ahogyan eddig még nem tettél. Legyél igényes önmagaddal szemben... van időd, hisz még igen fiatal vagy... és próbálj a Másik szemével tekinteni önmagadra.

Aztán majd később... felteheted a valódi kérdésedet is: - Mi az én dolgom e világban, ahova beleszülettem?

És akkor le fog tisztulni számodra az eredeti kérdésedre is a válasz.

Hogy milyen is az identitásod valójában.

De... addig is... ne törpölj ezen annyit, hanem csak tedd a dolgod, amit jónak, hasznosnak és időszerűnek látsz magad és embertársaid számára.

Nekem ez a javaslatom, aztán úgy is az lesz, amit Te döntesz.

Az ERŐ legyen Veled!

2021. jan. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Biszex vagy.Nincs avval semmi baj.Én is.
2021. jan. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!