Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vajon lehet valami baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lehet valami baj?

Figyelt kérdés

Szóval sajnos az elmúlt napokban annyira éhes voltam, azaz kanos, hogy próbáltam találni egy olyan tárgyat ami hasonlít a farokra.

Olyat amit be tudok dugni

A vegen találtam egy kozepesen-hosszú műanyagot amit bedugtam es úgy maszturbáltam. Élveztem!

Viszont amikor kivettem egy piros, véres takony jött ki.

Majd sokkal később amikor wc-tem és megtöröltem véres lett…

Remélem nem csináltam nagy bajt. Ti mit gondoltok?

Privatba is leirhatok egy is pluszt segitseget ha valaki akar:)



2021. jún. 21. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Egyél virslit, mert az hasonlít legjobban a farokra.
2021. jún. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűleg belső aranyered van, azt piszkáltad ki.
2021. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2 es igen az most van, egy kicsit fáj
2021. jún. 21. 14:01
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Hát akkor neked lassan a végéhez közeledik az anális pályafutásod, mert bármelyik alkalommal előjöhet ismét és csak egyre súlyosabb lesz.
2021. jún. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Na, én nem tudtam, hogy van alapja a "nem kellett volna láncfűrésszel maszturbálni" mondásnak.. de most pont ide illik:D


És aucs, belső aranyér az nagy szopás, ha jót akarsz magadnak, többé nem teszel be oda semmit.

2021. jún. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Es ezt az aranyeret hogyan tudom eltuntetni?

Hogyan tudok meggyogyulni?

2021. jún. 21. 14:22
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Lényegében sehogy. De tünetmentessé teheted (azaz ott marad, csak nem okoz gondot.. már ha nem nyúlsz be hogy felpiszkáld).


Patikában lehet kapni (jó drágán:D) végbélkúpot aranyér ellen, pl Reparon márka. Éjszakára felnyomod, reggelre vizetfosol, de valamelyest összehúzza a bélben lévő ereket. De csodát ne várj.


Általában az szokott igazán hathatós megoldás lenni, hogy műtétileg felhelyeznek egy gumigyűrűt ami elnyomja és elhalasztja ezeket az ereket. Ha nem jön be, ezt még 2-3 alkalommal megismétlik. Ha ez sem jön be, kivágják-kiégetik a kilógó részeket.


Ha átesel 1-2 ilyen beavatkozáson, hidd el, homoszexualitás ide vagy oda, nem fogod kívánni, hogy ott befelé bármi haladjon, mert tudni fogod, hogy keservesen megbánod, ha engedsz a csábításnak.

2021. jún. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16%
máskor kaktusszal csináld...
2021. jún. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ennyire nem éri megvenni egy dildót?
2021. jún. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%

Igazából mindegy.

Ha tényleg aranyered van, a világ leggömbölydedebb dildója is ki fogja kezdeni.

Nyilván, ha körömollóval szúrod ki az érfalat, az hamarabb vérzést okoz, dea tompa cuccok sem fognak kímélni.

2021. jún. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!