Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Heterókènt mennyire normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heterókènt mennyire normális ha kipróbàlnàm fiúval is?

Figyelt kérdés
Nem vagyok meleg, biszexnek sem tartom magam, de az utóbbi időben egyre gyakrabban eszembe jut, hogy kipróbàlnàm milyen lehet egy másik sràccal csinálni. Nem tudom ez mennyire -hogy úgy fogalmazzak-normàlis, mindenesetre elég furcsa érzés.

2021. jún. 22. 10:18
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
88%
Az, hogy milyen táblát akasztanak a nyakadba mások, vagy milyen címkét keresel magadon, az teljesen mindegy. Ha akarod/szeretnéd, próbáld ki, ne gyötörd magad a vágyaid elfojtása miatt.
2021. jún. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
77%
Én is ugyanígy vagyok. Ha kiverem, nekem is elmegy a kedvem.
2021. jún. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
72%
A címkék miatt ne aggódj, én is kalandoztam már, de csak annyira, hogy egy másik srác szopott le egyetlen egyszer (nagyon akarta, aztán engedtem), most meg már felnőttként családom van. Na akkor én mi vagyok?
2021. jún. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
88%
Ha pl 25%ban meleg vagy, akkor még bőven nem akkora, hogy vágyad legyen, de bőven nagyobb, hogy érdektelenül hagyjon. Megesik. Normális.
2021. jún. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a kíváncsiság a világ dolgai iránt természetes. Csak sokunkba keménye beleégette a környezete, h a ffi-ffi (vagy nő-nő) párosítás bűnös, a kénköves pokol fenekére kerül, ha ezt kipróbálja! Van, aki kipróbálja és beválik, van, akinek meg nem nem válik be.
2021. jún. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
95%
Tök normális. Én meleg vagyok, de kipróbáltam lányokkal is. Kíváncsi voltam milyen, de nem túl izgi nekem.
2021. jún. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
89%
Normális
2021. jún. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
9%
Sünnel ? Esetleg egérrel ?
2021. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Meleg vagyok, de lánnyal veszítettem el a szüzességemet... Ettől még tudom, mi a helyzet velem.
2021. jún. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
56%
Heteróként durva lenne,mert akkor azt kényszer hatására tennéd! Ha nem,akkor nem vagy heteró!
2021. jún. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!