Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Az normális, hogy kipróbálnám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy kipróbálnám idős nővel?

Figyelt kérdés
20/l

2021. ápr. 6. 21:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
igen. milyen idős?
2021. ápr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2021. ápr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 alonelyman ***** válasza:
0%
kérdező arra ilyenkor ti miért nem gondoltok,hogy mi van ha büdös lesz a puncija? vagy a puncinedvének rossz íze lesz? ezek miért nem jutnak eszetelbe nektek leszbiről fantazialo lányoknak???
2021. ápr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Utazz ide, kipróbálhatod Piroska nénivel az első emeletről. 65 éves vérbő matróna, a férje prostata elleni gyógyszeres üvegébe hamuzik, amikor rágyújt. Ha gondolod, beszállok 3.-nak, ha úgy adódik ;)

Viccet félretéve, rendhagyó egy fiatal hölgytől, kíváncsi lennék az okára...

Ha nem kamu, persze.

2021. ápr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen időssel.
2021. ápr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyakori leszbikus/biszex lányok körében hogy odavannak a 40-50es nőkért. Ha még idősebbekre gondoltál az már ritkább mondjuk.
2021. ápr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem rendhagyó :D közel biztos vagyok benne, hogy Cate Blanchett minden testrészének van saját rajongói oldala aminek queer lány az üzemeltetője.
2021. ápr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg jo lenne tudni h mennyivel idosebbre gondolsz, nem tudom nekem ez nem kor függő es nem tudom belekepzelni magam. Am ez olyam h én megertem a transznemueket de nem tudom átérezni mert szamomra mind1 h fiu vagy lány vagyok, mert mondkettohoz tudnék alkalmazkodni, de tamogatom őket. Szóval sokminden lehet 'normális'. Attól függetlenül hogy am en pszichológus akartam lenni es mar majdnen mindenre van valami betegseg amirol nem is tudunk lehet. 24/L
2021. ápr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Az nem normális. De az teljesen normális ha akármilyen (nem beteges) vágyad van és azt szeretnéd kiprobálni, megélni (akár idössel).
2021. ápr. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alapból a nálam idősebb nők jönnek be. Valamiért sokkal vonzóbbnak találom őket
2021. ápr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!