Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nagyon gáz, ha szexeltem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha szexeltem valakivel, akinek még a keresztnevét se tudom?

Figyelt kérdés

Grindren bukkant fel, rámírt, hogy akarok-e most szexelni. Én meg belementem, felhoztam magamhoz és volt egy gyors menet, de utólag jutott eszembe, hogy még a keresztnevét se kérdeztem meg. Ez eléggé zavar, mert nem ennyire tartom magam. És egy listát is vezetek nevekkel, azokról akikkel szexeltem, de így nem lesz mit írjak oda.

(Már nem találom a profilját sem, hogy megkérdezzem, felszívódott.)



2021. jún. 23. 10:52
A kérdező szavazást indított:
Ez elég gáz
Nem annyira gáz
Nem gáz, én is csináltam ilyet
67 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Ez ultra gáz,fiam
2021. jún. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Azért illik bemutatkozni, de igazából az ilyen random szexpartnereknél, nem igazán számít, ha elkapsz valamit tőle amúgy sem sokat érsz egy keresztnévvel.
2021. jún. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Az gáz, hogy listát vezetsz róla.
2021. jún. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
mért ne férne bele, sok álszent idióta...
2021. jún. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%

Á, dehogy!

Én sem mutatkozom be az előtt és után sem ha rálépek valaki lábára a buszon.

Ne aggódj, teljesen normális dolog szex előtt nem bemutatkozni.

Ez alap társadalmi viselkedés.

Remélem azért a köszönést is kihagytátok? 🤣

2021. jún. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kezet fogtunk. Utána feljött, de semmiről nem beszéltünk, csak dugtunk. Tényleg elfelejtettem megkérdezni, hogy hívják. Elég jó pasi volt, a kinézete elvonta a figyelmem.
2021. jún. 23. 12:47
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
minek ismerkedni egy egyéjszakás kalandhoz? jó hogy enm a hoibbikról emg munkáról meg családi életről ekzdtetek eldumálni...meg is ölné az egyéjszaás élvezeti faktorát...
2021. jún. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Én is listát vezetek :D Igaz csak pár éve és nem mindig írom fel, de szerintem vicces. Megesik. Nekem ha bemutatkozik se mindig marad meg, szóval... De valóban vicces. :) Bár ha jó valakivel akkor szoktam kérni telefonszámot, stb hogy ismételjünk hisz a fix partner kényelmes és jó is.
2021. jún. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Feleslegesen rágódsz ezen jó volt de csak egy alkalmi név ide vagy oda
2021. jún. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

Nem az a gáz, hogy egy idegennel elmentél egy kósza numerára (remélem védekeztél), hanem az az ultra mega gáz, hogy listát vezetsz a szex partnereitől


Amúgy kikerted az engedélyüket, hogy nyilvántartsd a személyes adataikat? GDPR kompatibilis a listád?

2021. jún. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!