Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek vannak tipic...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vannak tipic homoszexuális keresztnevek?

Figyelt kérdés
2019. szept. 24. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy
2019. szept. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nincsenek tipic homo keresztnevek, inkább DIVATNEVEK vannak, amiket a melegek (is) szeretnek magukra használni (érthető okok miatt). Egy-két meleg ismerősöm szívesebben használja a saját keresztneve helyett (Jóska és Lajos) pl. a Dávid, a Dani vagy mondjuk az Alex neveket. Mégis csak jobban hangzik bemutatkozáskor. :) Az én keresztnevem is elég gáz, de ez van, megszoktam, és inkább szívok miatta, nevessenek, ha úgy érzik, nem foglalkozom vele. :) De akkor sem veszek fel olyan (ál)keresztnevet, ami nem az enyém, nem a sajátom.
2019. szept. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Ahogy a #2-es is írja, a szülők születéskor még nem tudják milyen lesz a fiúk nemi irányultsága. Művészneveket szoktak felvenni, különösen a travik sokszor valamilyen erotikus, vagy normál filmből "kölcsönözve".
2019. szept. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2%
Nincsenek, de szerintem a milan es a bence eleg langyi nevek.
2019. szept. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Természetesen nincsenek meleg nevek.

És nem tudom honnan veszitek, de nekem egy meleg ismerősöm sem vett fel művésznevet. Mind a saját, anyakönyvezett keresztnevét használja. Pedig vannak páran.

2019. szept. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Viktor.
2019. szept. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
7%
Pl Sugár Berci. Nem csoda hogy aberrált lett.
2019. szept. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Miroszláv
2022. jan. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyakönyvileg nem, de lehet hogy egyesek felvesznek divatneveket, amik fiatalosabban hangzanak vagy “nyugatiasabbak”. Minden korszaknak voltak divatnevei, pl. Az 50-es 60-as években a boomer generációs gyerekek sokan kapták az István, Béla, János neveket, a 90-es, 2000-es években már divatosak voltak az olyan nevek mint Bence, Dávid, Máté, Alex, ezért ezek fiatalosabbnak, újabbnak hatnak, talán ezért veszik fel egyes melegek ezeket a neveket a hagyományosabb, “konzervatívabb” nevek helyett.
2022. jan. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!