Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a legfontosabb egy férfiban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legfontosabb egy férfiban?

Figyelt kérdés
Mit tartasz a legfontosabbnak egy férfiban?

2021. jún. 26. 20:34
A kérdező szavazást indított:
Arca
Teste
Farka
Személyisége
Pénze
51 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Leginkább, hogy ne legyen meleg
2021. jún. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Először a személyiség, fontos hogy sok közös tulajdonságunk legyen. Az arc az ami még valamennyire fontos, de igazából ez lehet bármilyen. A test és farok terén nem vagyok válogatós, átlagos testel és farokkal is lehet valaki jó pasi.
2021. jún. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Jó kérdés. Sokan írják a személyiséget, de nekem ha arcra nem jön be az illető akkor kuka az egész, illetőleg ha a személyisége taszító, akkor is. Innentől fogva hogyan tudnám eldönteni melyik a fontosabb? Hisz mindkettő vízválasztó.
2021. jún. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Arc.

Kép nelkul meg nem érdemes. Mert aki kép nélkül mondja, hogx jól néz ki, az hazudik. És csúnya általában előben. Azzal jobb ha vigyázunk

2021. jún. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Egy másik részlet.


Melyiket választanád ha kapcsolat a lényeg és melyiket ha csak szimplán szexről lenne szó. (Ha aktív vagy a farok seggnek is értelmezhető.)

2021. jún. 26. 21:33
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Nekem az összhang számít.nyilván az arcot látom előszőr de ha a személyisége megfog akkor már kialakulhat valami.a farok meg stb nem döntő ....A személyiség fontos.Az hogy valaki magas izmos ,átlagos ....az annyira nem.persze azért vannak határok.az hogy valaki vöröshajú vagy barna hajú...vagy hogy cigizik e vagy sem az végképp nem döntő nekem.nyilván az ápoltság alap.
2021. jún. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Arc, mert anélkül nem ismerkedek. Ha nem az esetem, nincs miről beszéljünk. Ha szexuálisan vonzó, akkor lehet több a dologból, de ha nem, akkor lehet akármilyen kedves, mert nem lesz belőle semmi. Ha nem az esetem, akkor nem is lesz az, úgy pedig nem lesz kapcsolat.
2021. jún. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 DominikX ***** válasza:
100%

Ez attól függ. Azert nem

Jo appon ismerkedni, mert nem látom élőben. Ha appon csúnya akkor az veszett fejsze nyele, de ha élőben csúnya akkor ott meg van javítási lehetőség ha a személyisége megnyerő.

2021. jún. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%
Az appos fotók sokszor nagyon megtévesztőek. Sokan szerkesztik és sokan régi képeket használnak. Én beszélgettem olyannal, aki jó pasinak tűnt, de élőben aztán kiderült, hogy egyenesen csúnya, és még igénytelen is. :(( Fotóról meg nagyon-nagyon bejött.
2021. jún. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább csak hosszútávút keresek, de, ha valami okból kifolyólag alkalmiznék, akkor az arc.

Kapcsolatnál pedig az arc és a személyiség is fontos. Talán a személyiség számomra fontosabb.

2021. jún. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!