Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív vagyok és nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív vagyok és nagyon hiányzik az orális szex (kapni). Más aktívok szokták szájjal, kézzel csinálni a partnerüknek?

Figyelt kérdés

én elég sokszor szoktam őt szájjal kényeztetni de mikor megkértem őt h engem is akkor kijelentette h ő nem szereti meg a sz . pást amúgyis csak a passzívok szeretik csinálni


a szexért meg valahogy nem vagyok oda, nem rossz persze, de nem is olyan hihetetlenül jó. de szerinte az a baj h nem tanultam meg a prosztata orgazmust. emiatt direkt nem verem olyankor hátha sikerül, de nem szokott. ettől meg csak még "kielégületlenebb" leszek.


2021. jún. 30. 15:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
szerintem keress egy csajt, biztos, hogy meleg vagy nem csak nem tudsz becsajozni?
2021. jún. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Mit látsz benne, hogy még vele vagy?

Költői kérdés...

Amúgy biztosan találsz olyat, aki partnernak tekint szexben is. Aktívként írom, hogy nálam az orális szex kölcsönös. Viszont nem vagyunk egyformák. Szerencsés esetben az igények mindkét fél számára egyaránt kedvezően egyensúlyba kerülnek.

2021. jún. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%
Keress egy másik passzívot :)
2021. jún. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Lehet nem is passzív vagyok hanem uni?

De eszembe se jutott még hogy megdugnék valakit. Nem vonz

2021. jún. 30. 16:05
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
simán passzív vagy
2021. jún. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%

Attól még nem leszel uni, ha akarod hogy szopjanak. Ez hülye gondolat.

Én aktív vagyok, imádok szopni is.

2021. jún. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
98%

Aktív vagyok, passzív párom péniszét nem szoktam kényeztetni nem is igényli,

Nem is igazán nyulhatok hozzá csak a popsijával kell foglalkoznom.

Nekem nem is hiányzik.

Persze ha szeretné, meg tenném neki, de agyon ritkán.

2021. jún. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 -remete- ***** válasza:
100%
Uni vagyokszeretem azorált adbi kapni.
2021. jún. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak orálszexelni szoktam, oda és vissza is szeretem.
2021. jún. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy hogy mi vagy? Mármint uni aktiv, pasziv, félautomata, vagy 4x4. A lényeg hogy te szeretnéd ha csinálná ö pedig nem akarja. Szerintem ez nem fair, ugyanis így akkor őt nem érdekli igazán hogy élvezed e a szexet. Ha érdekelné akkor probálna valamit kitalálni, még ha ö nem is szereti csinálni. Ha ezt nem tudod megbeszélni vele akkor (ne legyen igazam) ez a kapcsolat halálra van itélve.

Persze senkise köteles mindent csinálni egy kapcsolatban, de az már kötelessége hogy tegyen valamit azért hogy a párja is élvezze.

2021. jún. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!