Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hova tűntek az értelmes és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tűntek az értelmes és érzelmes meleg srácok?

Figyelt kérdés
Csak a 20-as éveimben járok, így nem tudom régen mi volt de ha körülnézek bármelyik oldalon/appon, 90% egyből szobára menne. Szerintetek azok, akiknek ennél több kell már kiábrándultak ebből az egészből?

2021. júl. 4. 21:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

A 10 -es válaszolónak ott a Pulitzer- díj.

Mindenben leírta és korrekt, amit a nagy többségről írt,azok hozzáállásáról.


Írom ezt úgy, hogy lassan lúzernek érzem magam, mert vannak érzelmeim és mástól is ezt várnám.

Sajnos csak várnám....


De az sem baj, ha a többség örökké csak szexelni akar, nem baj ez. De akkor majd pár év múlva el lehet gondolkodni, miért nincs kapcsolata, miért magányos. Jó a sok szex persze, csak éppen a lelket rombolja.

Főleg, ha mindig mással van, mindenféle extrával megtűzgélve....


Azért mi, a csendes kisebbség is vágyunk olyan kapcsolatra, ami nem csak gimnasztikából áll.


Nem vagyok prűd, nem csúszok-mászok a templomban, de ami ma a meleg világban megy az azért már túlzás.

2021. júl. 5. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
A két utolsó gyönyörűen leírta az igazságot. Lehet volt akinek szex volt az alap, de nem hiszek ilyenben, hogy abból bármiféle kapcsolat lehetne. Sőt, manapság farok képet jer, arra kiveri és kész. Vagy szex és áll is tovább. Akkor van szex, azaz inkább szeretkezés, ha megismertem a másikat, jó vele és már érzek valamit iránta. Na, ez már jó alap, amire lehet építkezni. A többi csak duma, hogy legyen egy kaland neki...
2021. júl. 5. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
26%

Itt megint a 8as beszél.

Nem értek veletek egyet és nagyon kisarkítottátok a mondandóm. De remélem, hogy igazatok van a saját életetekre vonatkozóan, valamint biztos vagyok benne, hogy már több évnyi párkapcsolattal a hátatok mögött vonjátok le a következtetést a dolog működéséről, mint ami nekem jutott - ezért hasznosabb válasszal szolgáltatok a kérdező számára, mint én.

2021. júl. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Sokan vannak egyébként.

Velem rendszeresen megtörténik, hogy van egy férfi, akivel szinte tökéletesek vagyunk egymás számára ezen a téren, de több száz kilométer távolság van közöttünk.

2021. júl. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezért töröltem magam már Romeóról és Grindr-ről is.


Világosan és érthetően megfogalmaztam, hogy nem keresek egyéjszakás kalandot, ne írj rám úgy, hogy nem küldesz képet, stb stb.



Erre folyamatosan olyan üzenetekkel volt tele a profilom, hogy: szia szex? Szia mit keresel? Szia passziv vagy aktiv? Szia szeretned a testem?


Vagy amikor a kép nélküli kér még több képet, amikor a profilomban van 3 is, vicc :D


Az egész ismerkedés sablonos lett, mindenkitől ugyanazok a kérdések, ugyan az az interjú szerű sablon ismerkedés legtöbbször olyan kérdésekkel, amire ott a válasz a profilban, komolyan nagyon nagyon sok buta emberrel találkoztam, mondjuk az igaz, hogy eléggé gyenge környéken is élek.


Szóval letöröltem magam mindenhonnan mert elegem volt abbóo, hogy mindenki ostoba, hogy mindenki addig jut el egy ismerkedésbe, hogy szia mit keresel (amikor ez le van írva a profilba), inkább maradok inkabb egyedül, minthogy az ilyen semmit mondó üzeneteket olvasgassam.

2021. júl. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 steven95 ***** válasza:
100%

#10es vagyok. #8as válaszaira reagálnék.


Hogy fair legyen a megítélése a mondani valómnak, én 25 éves egy ideje hála az égnek nyíltan meleg vagyok, akinek nem volt még komoly kapcsolta. Sajnos. De volt olyan próbálkozásom mint amit a #8as mond és nem kérek belőle soha többet.


Most már így 'higgadtabban' fogalmazva, nem baj a #8 asokéhoz hasonló hozzáallás, mindenkinek joga úgy keresni párt ahogy akar. De még mindig úgy gondolom hogy 1 az 1000ből az esélye annak amit a #8as állít. Ő a kivétel, akit irigyelhetünk. De mi a szabály vagyunk, ezt nem illik elfelejteni.

2021. júl. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Kedves nyolcas, abból még sohasem lett párkapcsolat, ha egy idegennel elkezdtem volna szexelni. Igaz nem is volt rá igényem és nem is menne. De olyan volt, hogy találkoztunk, majd még sokszor, megkedveltük egymást, majd szerelem lett belőle. Igaz, csak közel egy évtizedig tartott, mert valahogy kifulladt az egész évben a mai világban. Persze lehet attól szexelni azonnal, aki akar, meg felőlem lehet holtodiglan is akár csak ezt már nehezen hiszem el.
2021. júl. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Köztünk élnek. Közülük pedig sokan magánytól szenvednek, mert nem találnak ugyanilyen értêkekkel rendelkező társat napjaink végletekig elkényelmesedett és elbutult, kiüresedett világában.


Többek között én is... A visszajelzések alapján állítólag jól nézek ki — már ha nem akartak átverni ezzel :D — és a koromnál jóval intelligensebb vagyok. Mêgsem találtam még meg a páromat. Kétszer adatott meg a lehetőség, kétszer is ment tönkre a lehetséges párkapcsolat.


Itt ülök egyedül, és fojtogatnak azok az élet–képek, amelyek körülvesznek: magabiztos, önfeledten boldog igénytelen, buta embereket, és szenvedő "értékeseket" látok.

2021. júl. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Tudom és hiszem, hogy sok ilyen van,aki szeretetet, lelki törődést igényel,és viszonozza is az érzelmeket !

Sajnos, tényleg a világ az,ami elnyomja az ilyen embereket és magányra, boldogtalanságra ítéli őket. Illetve, írhatom, hogy minket.

Jó pár éve vagyok ismét magányos,és nem megkeseredve,de azért nehéz szívvel élem a napjaimat. Ölelés és szeretethiányom van,és azt gondolom, sokan vagyunk így...


Minden sorstársamnak a legjobbakat kívánom, egy virtuális öleléssel megtoldva ....


Bpesti férfi

2021. nov. 19. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!