Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem elég jó szex miatt szakítás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem elég jó szex miatt szakítás?

Figyelt kérdés

Ő tapasztalt, idősebb, én fiatalabb és kezdő vagyok.


Sajnos szerintem látja rajtam, hogy nem mindig tudok olyan jól teljesíteni.

Eddig 2x szexeltünk (még csak most ismerkedünk) és kicsit esetlen voltam.


Ez lehet szakítóok, ha a másik komolyat keres?


Vagy elvárható, hogy ilyenkor megtanítson és ne kritizáljon miatta?



2021. júl. 6. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Jézusom, dehogy. Ha valaki emiatt szakít, akkor jobb is, hogy megszabadultál tőle. Ha meg kritizál, akkor dobd ki a p*csába. Ne hagyd, hogy játszanak veled. Komoly párkapcsolatban nem a szex fog dönteni, ezt hidd el. Aki azalapján dönt, az meg kuka. Szexben egyébként is fejlődik az ember egy kapcsolat alatt. Szóval mindképp tapasztal az ember, de egy vadbarommal ne legyél együtt, aki türelmetlen.


Nem kell semmit elvárni. Azt sem, hogy tanítson. Beszéljetek egymással. Ezt sem nagyon értem, hogy miért nem beszélitek meg? Hiszen akkor nem ide tennéd fel a kérdést. Ha nem bízol benne, akkor minek vagy vele együtt?

2021. júl. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha két dugás után valaki lepattint akkor ott eleve prückös volt a történet. A rossz szex tényleg nem frankó, főleg ha attitűdbeli különbségek vannak, vagy libidóban jelentős az eltérés, akkor biz' az aláássa úgyis a kapcsolatot. Az esetek többségében viszont nem vezet a rossz szexhez, hanem hogy az egyik fél nem is akar fejlődni, hiába mondják el neki mik a vágyak, mit szeretnének, mire figyeljen akkor is ignorálja és képtelen a fejlődésre.
2021. júl. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mondtam neki, hogy tapasztalatlan vagyok. De nem tanít, nem mond semmit.

Nem reagál.


Szerintem nincs türelme tanítani, hiába kértem tőle.


Egyébként szívesen fejlődnék.

2021. júl. 7. 00:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha én jönnék össze kezdő fiúval, sosem lennék vele ilyen bunkó...
2021. júl. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kifogtad a tipikus önző idősebbet.

Hagyd ott, mert ha ilyen, akkor neked lesz rossz, lelkileg is, testileg is.


Volt nekem is kezdő az életemben, KÉT hónapig volt úgy, hogy apró lépésenként mentem vele. Boldog ember lett így, és ez nekem is öröm volt !

2021. júl. 7. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen

Ilyenkor neki kell téged irányítani

És nem kritizálni téged

2021. júl. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!