Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melyik társkeresőt használjam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkeresőt használjam?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és magányos. 6 éve probálom megtaláni a ,,nagy őt" de nem túlsok sikerrel, a fiúk inkább vagy alkalmit akarnak vagy csak szorakozni. Eddig probálkoztam online chat szobákban de nem vált be.
2021. júl. 8. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Nincs olyan, hogy nagy Ő. Ez nem azt jelenti, hogy nincs szerelem vagy szeretet, de ilyen nem létezik. Egyébként meg te is tudod, hogy csak ugyanazok a szarok vannak, amik eddig. Állítólag Tinderen több a komoly ember. Talán mert ott muszáj feltölteni képet.
2021. júl. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A probléma, hogy ráfeszülsz. Ha magányos vagy, akkor keress fel pszichológust. Megértelek, félre ne érts. Én is voltam ilyen állapotban, de nem magányból kell keresni párt. Szóval előbb tedd magadat rendbe fejben és utána máshogy fogsz ehhez is hozzáállni. Minél jobban ragaszkodsz valamihez, annál rosszabbat fogsz bevonzani. Próbálj meg ne ennyire ráfeszülni az ismerkedésre. Csinálj olyat dolgokat, amit szeretesz. Találkozz barátaiddal. Sportolj(ez segít a legtöbbet). Kitartást! Ha meg egyedül nem megy, akkor ne szégyelj segítséget kérni szakembertől.
2021. júl. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj ezzel, hogy ha bevallod a nagy őt keresed, akkor kiszolgáltatod magad az opportunistáknak. Az, hogy leírod magányos vagy olyan, mint amikor a cápa megérzi a vért. Gondolom te sem cápákat akarsz magad köré vonzani.

Megfelelő emberekkel nagyon nehéz ismerkedni, mert az a periódus, amíg te és ők is megtalálhatók a társkereső felületen nagyon kicsi.

2021. júl. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
mind magányosak vagyunk és azok is maradunk, az életben is magunkra számíthatunk. pont
2021. júl. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell elfogadni senkinek, hogy magányos. Én sem vagyok az, pedig nincs senkim. Régen így volt, de ezt ne fogadjátok el. Ennyire pesszimistának meg végképp nem kell lenni. Azért tartotok itt, mert tényként kezelitek a gondolataitokat. Sose jósolgassatok előre, mert rohadt f*szság.
2021. júl. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Lazy Lover ***** válasza:
82%
Gay.hu
2021. júl. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Romeo. Tinder. Grindr.

Tegyél ki arc fotót és írd ki, hogy komolyabbat is szeretnél, aztán várj.

2021. júl. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
a rosszfiúkon
2021. júl. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 -remete- ***** válasza:
100%
Romeo grindir valoban arckeppel es hajrá. Sok szerencset. Bar nekem ki is van irva, hogy nem csak alkalmit keresek de ettől függően ajánlatokkat azért kapok. Szóval azoknak csak irok, hogy ez van.
2021. júl. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Én mint aki szintén 6 éve próbál csajozni és nem jött össze neki én azt írom neked kedves kérdező hogy csak akkor társkeresőzz (foskeresőzz) ha kitűnsz valamivel az átlagos pasik közül. Lehet ez jó fogalmazás, jó nyitószöveg, vastag pénztárca, jó háttér és jó társaság. Ezeket képekben megkell a nőknek mutatni és legyen minél nagyobb végzettséged is és minél több infót adj meg magadról a profilkitöltésnél legyen 100%-os. Ez után garantáltak kisebb-nagyobb sikerek, addig ezekre nincs garancia!
2021. júl. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!