Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van más is akinek tizenévbesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is akinek tizenévbesen tetszettek a vele azonos emo hajú meg stílusu fiúk de aztán csak heteró lett? hogy éltétek ezt meg anno?

Figyelt kérdés
2021. júl. 11. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs hogy valaki meleg volt és utána hetero lett... inkább csak olyan, hogy eleve biszex volt és később elkezdte elfojtani magában bűntudat miatt a vágyait (majd előjön, de addig meg lesz egy csomó szorongása a vágyai miatt - nem túl jó ötlet saját magaddal háborúzni, mert azt a csatát sosem nyered meg).
2021. júl. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igazából a fiús lán yok is tetszettek de én nem fiúkéánt gondoltam rájuk, de maga a férfias vonás, a maszkulinitás brutálisan taszít. biztos nem vagyok biszex!
2021. júl. 11. 23:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha férfiak tetszettek akkor viszont az vagy... nem minden melegnek/biszexnek a maszkulin típus tetszik, sok full meleg van aki a nőiesebb, vékony, "bájos" fiatal melegeket kedveli.
2021. júl. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jó, akkor 16 éves voltam, ők is, még nem voltunk teljesen kifejlődve, simán elmehettek volna lánynak. ez inkább megzavarta az érzékelőimet. már nem érdekelnek, a gyerekek meg főleg nem mert nem vagyok kaleta. akkoriban cukinak tartottam őket. nagyon furán éreztem magam anno.
2021. júl. 11. 23:48
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Szexuális orientáció 9-10 éves korig alakul ki kb. Onnantól kezdve nincs semmi változás. Nem lesz homoszexuálisból sem hetero, sem fordítva. Vannak biszexek, stb. Ennyi az egész.
2021. júl. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előző válaszokkal, de hozzá akarom rakni, hogy mi az, hogy "elmentek lánynak"..? Ez a te személyes perspektívád a "feminin" kinézetről, ettől ők nem lesznek "lányosak". A "feminin" "maszkulin" dolog a társadalom kitalációja. Bejöttek neked a fiúk, egy specifikus stílussal, ennyi. Gondolom ők az eseteid. És ha régen bejöttek, akkor most sem vagy heteró, ezt jobb ha lenyeled, mint hogy edd magad miatta.
2021. júl. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek én is az előző válaszolókkal.

Annyival egészíteném ki, hogy ha hetero lennél, nem hinném, hogy most ez a kérdés eszedbe jutott volna, illetve a homo kategóriában sem véletlen vagy jelen. Szerintem még nem fogadtad el magad

2021. júl. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
na, akkor kezdjük ott, ezt a kérdést a hetero kategóriába írtam ki, de átkerült ide. a másik, hogy tetszettek akkor de már nem tetszenek mert egy már nincs is ilyen divat, kettő, nem vagyok pedofil hogy egy 16-17 éves fiút nézegessek. és a legfontosabb, én nem eszem magam ezen, csupán eszembejutott és gondoltam megkérdezem, másnak is voltak e hasonló tapasztalatai :D
2021. júl. 12. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!