Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért érvel egy csomó homofób...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érvel egy csomó homofób azzal, hogy a "képükbe van tolva" az LGBT közösség?

Figyelt kérdés

Hetero férfi létemre sosem tapasztaltam azt, hogy a meleg emberek ráerőltetnék magukat mindenkire. Senki nem kötelez rá téged, hogy nézd a felvonulást, senki nem kötelez rá téged, hogy olvass cikkeket róluk. Nem fog egy leszbikus pár letámadni az utcán, és befesteni szivárványszínűre.

Nincs erőltetés, csak egy rakás ember, aki a felgyűlt gyűlöletet a szívében a melegekre önti ki. Ha ennyire zavar egyeseket a mozgalom, akkor ne vegyenek tudomást róluk. Probléma megoldva.



2021. júl. 13. 18:20
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
77%
Mert értelmes érvük nincs.
2021. júl. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem meg hülyeség, amit mondasz kérdező. A melegek körül akkora a felhajtás, hogy akkora még a cigányoknál sem volt. Erőltetik, hogy fogadjam el őket, de nem fogom! Mert nem normális az, hogy ilyen van kérve, ez az egyik. A másik meg nekem senki ne magyarázza meg, hogy ez természetes és európai értékrend. Ők kisebbséget alkotnak, törődjenek bele! Ez van! Senki nemi hovatartozása nem tartozik a nyilvánosságra! Fogjuk fel, értsük meg!
2021. júl. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
Nem azt akarják, hogy fogadd el őket, csak azt, hogy ne terjedjen a gyűlöletet. Ha ők is a négy fal között csinálják, akkor a homofóbok is csak a négy fal között utálkozzanak.
2021. júl. 13. 18:27
 4/53 anonim ***** válasza:
20%

én nem szoktam tudomást venni, nem olvasok semmi hírt, 1-2 videót láttam a prideról évekkel ezelőtt ami gusztustalan volt, provokálás, na azok megérdemlik, hogy utálják őket!


a melegséget nem lehet gyógyítani!

pár helyen találkoztam csak b*zikkal ami BAROMIRA irritáló volt! a hülyegyerek ott kiabálta a hév-en (a haverjával beszélgetve), hogy ő mekkora egy is k0cs0g, meg egy nő MELLETTEM akarta megcsókolni a hév-en a másik csajt, de szerencsére a csaj leállította (egy pár voltak)

ezek amik személyes tapasztalatok (amikről tudok!) és a gyomrom fordul fel ezektől

volt 1 pár még aki sétált velem szembe a zebrán és néztem milyen ronda az a nő, 2 idős faszi volt, hát ez is eléggé zavaró volt számomra


VISZONT van 1 volt kollégám aki az "unokatestvérével él" (egy másik pasival egy 1 ágyas lakásban), szóval nagyon gyanús, hogy meleg, mégis SOHA nem volt vele bajom, csapatépítésen én is aludtam vele egy szobában, soha nem nézett meg stb


a normális melegekkel nincs bajom akik otthon a 4 fal között élik meg a dolgaikat, de akik ilyen-olyan comingoutokat nyomnak még a hév utasai részére is, meg szopkodják egymást a prideon, na az ilyeneket simán hagynám, hogy agyonverjék, míg a normálisabbját védeném is, hisz velük nincs gond

én magam nem vagyok agresszív, nem szólok be, nem provokálok, nem akarom megverni senkit


mellette még a netes tapasztalatokat leírnám, hogy több oldalon is találkoztam olyan pasikkal akik nyomultak gusztustalan módon, de ez ugye hetero pasi és nők között talán még durvább

de a legnagyobb vicc amikor rám ír egy "hetero pasi", hogy nem e ismerkednék és a profilomon látszik, hogy pasi vagyok, ő meg egy crossdesser vagy travi vagy tudom is én milyen nyomora van és nem érti meg, hogy kvára nem én vagyok az embere (ez pl egy tegnap esti levelezés)

2021. júl. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
79%
Mert mindegyik az origon olvassa az uszító cikkeket meg m1-et néz. Prideon is volt kemény két darab meleg beöltözve ami határokat feszegető volt. Természetesen csak ezt a két fiút mutogatták a médiában, hogy az összes homoszexuális ilyen. Amíg az emberek ilyeneket látnak nap mint nap és nem képesek kijönni abból a bizonyos buborékból addig várhatjuk a csodát. Csak annyira mégsem érdekli őket az egész, hogy utána járjanak, elmenjenek egy pridera megismerni őket, beszélgetni velük. Ha megfigyeled, észreveszed, hogy a legtöbb homofób az férfi, persze a lezbikusok nem zavarják őket, hiszen arra fényezik az egyszeműt este. Viszont attól már bedühödnek, hogy ha egy férfi a saját nemét szereti. Legelső mondatuk: Csak ne érj hozzám te b.zi. Hogy miért? Mert félnek, hogy úgy kezelik őket a melegek, mint ők a nőket:)
2021. júl. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
27%

Nézd, nem én állítom össze a híreket, ami bekerül, az bekerül. De szerintem az elmúlt 1 hónapban annyi áramlott ilyen témában, mint előtte 10 év alatt. Meleg fiúkórus tagjai közt szexuális bűnözőkkel énekel kisfiúk átkonvertálásáról, meleg mesekönyvek jelennek meg, hiszti az EU-baa, már egész "pride hónap" van (mi a rosseb??) állítólag, szivárványos labdahordó kocsi és ezer más. Nehéz ezt nem "képünkbe tolásnak" nevezni.


Komolyan, lassan visszasírom a szocializmust, ott még tudták, hol a helyük.

2021. júl. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
30%

kérdező, te nagyon meglepődnél, amikor ráeszmélnél, hogy nem kell homofóbnak lenni ahhoz, hogy valakinek hányingere legyen egy nagypofájú gyökértől.


ez egy demagóg, provokatív, szándékosan bugyután feltett kérdés, és semmi köze a valósághoz.


mindenki oda dugja a micsodáját, ahová akarja, de ne legyen már egyfajta kötelezővé tett "esemény", hogy nekünk tapsolnunk kelljen a frusztrációból fakadó, céltalan magamutogatáshoz.


amerikában kolumbusz kristóf szobrait döntögetik le olyanok, akiknek az életében eddig, az egyetlen felmutatható eredmény, kettő év börtön erőszakos bűncselekmény miatt, és a liberálisok elvárják, hogy ott meg ehhez tapsoljanak az emberek.


bocs, de miattatok ne forduljon már az egész bolygó egy elmebeteg, perverz cirkuszba, ahol a világon mindenkit tisztelni kell azért, mert egy naplopó szarházi, és az egyetlen, amire képes, hogy kimegy valami agyhalottság mellett tüntetni.

2021. júl. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 Lazy Lover ***** válasza:
32%
Semmi bajom nincs a melegekkel de amit ők művelnek az már gusztustalan mindenki csinálja a 4 fal között
2021. júl. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
26%

#8

egyet értek

csak az a baj, hogy ezek azzal érvelnek, hogy akkor mi is csináljuk a 4 fal között, igen tudom, hogy van pár jógyerek, akik publikusan is csinálják, de az mégiscsak természetesebb dolog, minthogy 2 langyi állna le egymással az utcán

ez az egész mizéria már túlzásba ment, én értem, hogy emberek ők is, de attól még nemkéne felborítani a világ rendjét

akik meg szándékosan provokálnak, azok meg is érdemlik azt, hogy meglegyenek ruházva

az meg, hogy a foci EB is tele volt szivárványos zászlóval, arról inkább nem is mondok semmit, max annyit, hogy RÖHEJES

2021. júl. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
68%
Homofobot es fideszest en meg nem lattam normalisan ervelni, mert olyan sotetek altalaban, mint az ejszaka. Egy bizonyos szint felett nem megyunk egy bizonyos szint ala.
2021. júl. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!