Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért érvel egy csomó homofób...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érvel egy csomó homofób azzal, hogy a "képükbe van tolva" az LGBT közösség?

Figyelt kérdés

Hetero férfi létemre sosem tapasztaltam azt, hogy a meleg emberek ráerőltetnék magukat mindenkire. Senki nem kötelez rá téged, hogy nézd a felvonulást, senki nem kötelez rá téged, hogy olvass cikkeket róluk. Nem fog egy leszbikus pár letámadni az utcán, és befesteni szivárványszínűre.

Nincs erőltetés, csak egy rakás ember, aki a felgyűlt gyűlöletet a szívében a melegekre önti ki. Ha ennyire zavar egyeseket a mozgalom, akkor ne vegyenek tudomást róluk. Probléma megoldva.



2021. júl. 13. 18:20
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
25%

Nincs a képünkbe tolva?

A szemed durranjon ki nézegesd! Ha már hazudozol és a felelősséget semvállaljátok…pfejj


[link]


[link]

2021. júl. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
30%

Azért van bőr a képeteken hogy le bírjátok írni hogy nincs a képünkbe tolva.

Hát az egész EB folyamatosan szivárványban villogott, vitték be erőszakkal a szivárványos zászlójukat a "szurkolók" és homofóbot kiáltottak mikor el akarták tőlük venni. Nem telik el úgy nap hogy ne futnék bele legalább 5 lmbtq-val kapcsolatos hírbe.

Nézd meg az USA hadseregtoborzóját:

[link]

Még ebben is LMBTQ, röhej. Meg is látszik a 215k diszlájkból hogy mennyire tele van a tökük az embereknek ezzel az agymenéssel.

2021. júl. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
22%
Pontosan, ócska önkontrollhiányos, nárcisztikus, magamutogató, felelősséget nem vállaló mentálisan beteg emberek szivárványlobogóval.
2021. júl. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
55%

"de a legnagyobb vicc amikor rám ír egy "hetero pasi", hogy nem e ismerkednék és a profilomon látszik, hogy pasi vagyok, ő meg egy crossdesser vagy travi vagy tudom is én milyen nyomora van és nem érti meg, hogy kvára nem én vagyok az embere (ez pl egy tegnap esti levelezés)"


Én is fent vagyok egy szexpartnerkeresőn, igaz én meleg vagyok.

Az oldalon be lehet jelölni, hogy kit keresel: Nő, férfi, pár, transz.

Én bejelöltem, hogy férfit keresek, ennek ellenére a látogatóim nagy része hetero :D

Hogy miért kíváncsiak a képeimre, azt nem tudom.

2021. júl. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
15%
Jelentettem, a kérdés csak kitaláció
2021. júl. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
14%
Perpillanat épp ők tolják képükbe maguknak. 6uzikkal, szerecsenekkel, zsidókkal, cigányokkal képesek csak összetartani magukat.
2021. júl. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
20%

#14:

pl pixien szoktam nézelődni LÁNYOK iránt és domok, subok (pasik) sokan csajos képpel vannak :D

2021. júl. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
72%

Nem kell ragozni

Most megy az uszítás!

Hírekben is Soros bérencnek nevezik a melegeket.

2021. júl. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
15%

Gyerek Ronáldó pólót felvesz azt össze fogják verni.

Halgass a szívedre szavazz a Fideszre.

2021. júl. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
71%
Mert nincs igazan semmi valodi ervuk.
2021. júl. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!