Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek legtöbbje miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek legtöbbje miért ennyire lányos?

Figyelt kérdés
Külsőre és belsőre egyaránt.

2021. júl. 15. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ostoba sztereotípia. A probléma, hogy a média ezt mutatja belőlünk, miközben nem is így van. Vannak olyanok is, de a többség teljesen átlagos. Minden hetero fiúnak vannak meleg haverjai, csak mondom. Viszont nem mondják el, nehogy kirekesztve legyenek. Saját és mások tapasztalatából is mondom.
2021. júl. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 steven95 ***** válasza:
100%
Valszeg Te csak a "lányosnak" gondolt srácokat jegyzed meg, azt nem aki full tetkós, szakállasan elsétál melletted az utcán. Persze, ízlés dolga ;)
2021. júl. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%

Vannak lányosak igen

De ez csak a felszín

Őket ki szúrod a tömegből.

De a töbségen észre se veszed,nem is tudsz rólla hogy meleg.

2021. júl. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Egy kis beütése majdnem mindenkinek van szerintem. Csak van aki rájátszik, meg van aki nem. Én inkább arra figyelek, hogy kint kicsit se legyek csajos. A 4 fal között amúgy is olyan vagyok a barátommal. :DDD Kényeskedek kicsit meg minden, de ahogy kilépek a házból, az az énem el van felejtve. :D
2021. júl. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én belefutottam egy nagyon is pasis melegbe. Mire rájöttem, hogy nem a nőket szereti, már egy kicsit belezúgtam. Szerencsére viszonylag időben ráéreztem, így nem kezdtem el felé közeledni úgy.
2021. júl. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A média sztereotipiákat terjeszt. Eleve logikai önelentmondás, kifejtem. Létezhetnek lányos lelkű, lányos viselkedésű melegek, biszexek is, csak hogy a "lányosság" inkább nemi INDENTITÁSRA utal. A homoszexualitás, és a biszexualitás meg nemi ORIENTÁCIÓ.


A két kategória keveredhet egymással, pl olyan homoszexuális egyén, aki lélekben valamilyen szinten nőies (is, és nem annyira férfias lelkű).

Meg van olyan homoszexuális is, aki férfiasabb, macsóbb lelkű.


Sőt, annyi variáció létezik, hogy csak na... Pánszexuális, transzvesztita, aztán macsó lelkű passzív homo, macsó lelkű aktív homo, nőies lelkű passzív / aktív, vagy passzív és aktív egyszerre...


Híres felvállaltak között nézd Kulka János régebbi felvételeit, pl a Szomszédok sorozatból. Állítása szerint az egyik Padödős csajjal élt együtt, mégis már akkoriban a meleg oldalát kezdte felfedezni önmagában.


Kérdés: Kulka színművész úr beszédmódja, járása stb szerinted nőies?

Szerintem egyáltalán nem.


(Egyébként sajnálom a művész úrat, néhány év óta fáziában szenved, súlyos kommunikációs és memória problémákkal is jár. Nyilván ne az utóbbi pár év felvételeit nézd, mert félreérthető.)


Elhiszem, hogy sokáig titkolta, mondhatnád erre, hogy épp ezért férfiasnak játszotta meg önmagát, na de a tv-ben egyszer megjelent avval, hogy ő felvállalja (comming out), és rózsaszín pólóban (csak a sablon kedvéért rózsaszínben) jelent meg a kamerák előtt, és beszélt a melegségéről - mégpedig teljesen férfias beszédstílusban és mozgással!


Más szóval: a nőiesen viselkedő férfi nem a melegsége miatt ilyen, hanem a nemi identitása miatt.

A nemi identitás ugyebár azt jelenti, hogy milyen neműnek érzi önmagát lelkileg.


Pl ha valaki biológiailag fiúnak született, de tiniként rájön, hogy ő lelkileg lány -ebbúl eredően vagy elengedi magát és lányosan mozog és beszél, vagy ezt elfojtja magában-, és, tegyük fel, a lányokhoz vonzódik, akkor ő egy homoszexuális LÁNY, más szóval leszbikus. Ha a fiúkhoz vonzódik, akkor meg ő egy hetero LÁNY, lányos viselkedéssel.


Szóval nem egyszerű dolog, mert ha egy férfi, szexuálisan csak férfiakhoz vonzódik, miközben lelkileg ő nőies, és még a viselkedésén is látszik, akkor ős igazából nem is meleg, hanem hetero, mert hetero NŐről beszélünk. Hiszen nőies.


Mégis, mindenki annak vallja ünmagát szexuálisan, aminek szeretné. Az utóbbi példabeliek nagy része nem hetero nőnek érzi önmagát, hanem nőies lelkű meleg férfinak.

2021. júl. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

A meleg felvonulás is, mint a legtöbb nyilvános demonstráció RÉSZBEN politikailag irányított, szervezett. Ezért a meleg felvonulásokon sok olya nembert látni, akik túlzóan provokatívan, színészien túljátsszák önmagukat. Mintha egy kuncsaftra vadászó ribi volna, rámenős, popsi rázós, affektáló. Számomra egy borzalom az a fajta viselkedés, és lejáratják az átlag meleget, de ez csak egy magánvélemény.


Komolyan olyan sokan elhiszik, hogy ilyen egy tipikus meleg...?

A melegek épp úgy sokfélék, mint a heterók, vagy a biszexek. Különféle szakmában, sokféle megnyilvánulással.

2021. júl. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Én azt veszem észre hogy több a fius hetero mint régebben, bár lehet azért mert a lányos fiuk egyaltalan nem erdekelnek
2021. júl. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak sztereotípia.

Ha elmész egy meleg szaunába, szórakozóhelyre nem mindenki ilyen.

Írhattam volna a rómeót is, de ott sincsen fent mindenki, vagy publikus képpel nem.

Már ha csak a biszex pasikból indulsz aki, azok sem lányosak.

2021. júl. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztereotípia. A "lányos" "fiús" viselkedésnek pedig semmi köze nincs a nemhez, akárki viselkedhet így vagy úgy nemtől és szexualitástók függetlenül. Pl. egy hetero srác is lehet "lányos", egy hetero csaj "fiús", attól nem lesz leszbikus. A társadalom megjelölt egy tucat tulajdonságot "lányosnak", egy másik tucatot "fiúsnak". Ezt úgy hívják gender roles, és egy nagy f*szság az egész, lassan véget kellene vetni ezeknek.
2021. júl. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!