Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek hogy találhatom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy találhatom meg a Netpincér GO futárt akivel dugtam?

Figyelt kérdés
Szóval kb 1 hete volt egy srác akivel dugtam. Aztán másnapra törölte magát a gayrómeóról. Én szívesen dugnék vele újra. Onnan tudom, hogy futár, hogy futár cuccba jött, sőt eljátszottuk, hogy csomagot hozott és nem tudok fizetni. Nagyon jót szexeltünk. Ő maga úgy ment el hogy mondta, hogy még találkozunk. Mégis törölte magát és azóta se tudom hol érhetném el. Van tippetek? A srác 18 éves, kicsit izmos, jóképű.

2021. júl. 16. 09:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ő mégsem akar találkozni akkor. Ha pedig ennyire rá vagy állva, akkor rendelgess a netpincértől, hátha egyszer ő hozza ki.
2021. júl. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Barátnőm név alapján kitudja keresni az elérhetőségét a rendszerben, de biztosan kirugnák ha rájönnének szóval ezt fel sem ajánlom csak fun fact.


Amugy valószínűleg nem akarja a srác hogy megtaláld … szóval én felhagynék a dologgal.

2021. júl. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tegnap előtt törölte magát...Még bárm lehet.
2021. júl. 16. 10:48
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Az is lehet, hogy letiltották a fiókját, nekem is kb 4 nap volt, mire visszaállították, pedig semmi rosszat nem csináltam


Van még remény :P

2021. júl. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az újpesti nudin is volt netpincéres futár :)
2021. júl. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet találni ha nagyon akarod, de miért is? Tudja az elérhetőségedet, ha akarna újra akkor felkeres, megtalálja a módját hogy kontaktba lépjen veled. Ha meg nem akarja, akkor ne nyomozgass utána mert csak zaklatásnak fogja venni.
2021. júl. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb talik mindig 1 talisok. Mert így nem tud elromlani a dolog...
2021. júl. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Újra regelt és írt. Tiltotta a Rómeó. Akar újra látni :)
2021. júl. 18. 09:47
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Végre egy sikersztori :D
2021. júl. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na azóta kiderült hogy több pasival is összejár így. Konkrétan 6 pasinál járok most. Hogy derült ki? Szifiliszes lettem :D És hát ők is :D A klinikán meg kibukott a véletlenből... Amúgy az is kiderült, hogy fizetős BDSM slave szokott lenni. Azaz pénzért hagyja hogy pasik alázzák, pisiljenek rá, stb. Teljesen kiakadtam mikor ezt megtudtam. Az egyik srác találta meg vmi hirdetését és a tetkó azonos. 18 évesen ha valaki ilyen mi lesz vele később? Teljesen összetört...
2021. okt. 17. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!