Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lmbtq könyveket tudtok fiatalo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lmbtq könyveket tudtok fiataloknak?

Figyelt kérdés
Olyan könyvet szeretnék ajándékba adni, ami valamilyen lmbtq storyt dolgoz fel, de fiataloknak szól. Tudnátok ilyet mondani?
2021. júl. 16. 10:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
48%
Lisszaboni szerződés, Kiadó: EU
2021. júl. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
33%
DK programfüzet..
2021. júl. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
33%
Az USA hadseregének új toborzó videója
2021. júl. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
23%
N@gy Boldizsár: Kikormolt a kéményseprő
2021. júl. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom

De már nagyon el vagyok szomorodva a sok negatív embertől, nem kívánom nekik azt amit érzek, csak gyülölet minden felől ha rádiót, ha tv nézek csak támadnak nagyon szar az élet. Soros bérenc vagyok, nem foghatom párom kezét, gyereket nem akartam soha de pedofil is lettem az idősebbek szerint

Nem bírom már.

2021. júl. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
33%

#6-os:


Lehet máshol kell keresni a bajok forrását: pl. a liberálisoknál. Amíg nem kezdték el ráerőltetni mindenkire az akaratukat, nem kezdtek el fenyegetőzni, zsarolni országokat, sportolókat, nem kezdték el kiközösíteni, ellehetetleníteni azokat akik nem értenek egyet az LMBTQ-val, addig a kutyát se érdekelték a melegek, se a feketék, se senki. De mivel elkezdték, hát most a melegeken csattan a történet.

2021. júl. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
26%
Inkább ajándékozz valami olyan könyvet, ami a "természetes" életről szól...ne érzékenyíts senkit!!
2021. júl. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
66%

[link]

Itt válogathatsz.

2021. júl. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
76%

Erdőss Alex: Kereszttűzben

Casey McQuiston: Red, White, & Royal Blue - Vörös, fehér és királykék


Magyarul sajnos nem tudok többet javasolni neked. Nézegesd a Háttér Archívumot, amit itt linkeltek, biztosan találsz még. Angolul szerencsére rengeteg ilyen mű van, én nem tudom elég gyorsan olvasni őket, hogy annyit ajánl az Amazon. :) A kedvenceim:

Brent Hartinger: The Russel Middlebrook Series

Sarina Bowen: Him Series


Ezen kívül feltétlenül a figyelmedbe ajánlom az alábbi filmeket és sorozatokat:

Love, Simon

Love, Victor

Geography Club (A The Russel Middlebrook Series első kötetének filmváltozata)

Young Royals (szerintem a valaha készített egyik legjobb sorozat)


A fenti gyűlülködőkkel ne foglalkozz, nem is értik, miről beszélnek. Előbb-utóbb majdcsak megszűnnek. :)

2021. júl. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
88%
Simon, és a homosapiens lobbi. Ez az a könyv amiből a Love, Simon-t adaptálták.
2021. júl. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!